مصوبه جدید سازمان تیم‌های ملی دو و میدانی برای ورزشکاران

دو و میدانی

فدراسیون دو و میدانی در راستای اهداف و ساماندهی فعالیت‌های ورزشکاران این رشته اطلاعیه صادر کرد.

به‌ گزارش «نسیم آنلاین» و ‌به نقل ازروابط عمومی، فدراسیون دو و میدانی در راستای اهداف و ماموریت های خود و برای ساماندهی کلیه فعالیت های ورزشکاران این رشته اطلاعیه ای به شرح زیر مصوب و صادر کرد.

1- کلیه اعزام های ورزشکاران دو و میدانی به مسابقات و تورنمنت های بین‌المللی صرفا با نظر سازمان تیم‌های ملی و پس از اخذ مجوز شورای برون مرزی امکان پذیر است.

2- به کارگیری مربیان خارجی در هر سطح و مقطعی پس از اخذ مجوز شورای برون مرزی امکان پذیر است.

3- کلیه اردوهای خارجی صرفا با نظر سازمان تیم های ملی و پس از اخذ مجوز شورای برون مرزی قابل برگزاری می باشد.

4- نتایج به دست آمده در مسابقات یا تورنمنت های خارج از کشور صرفا در خصوص مسابقاتی قابل پذیرش است که از قبل ورزشکار با نظر سازمان تیم های ملی و پس از اخذ مجوز شورای برون مرزی به مسابقات اعزام شده باشد.

5- هزینه عزیمت به اردو یا مسابقات خارج از کشور که ورزشکار راسا و بدون نظر سازمان تیم‌های ملی و مجوز شورای برون مرزی شرکت نموده است، قابل پرداخت نخواهد بود.

6- معیار انتخاب ورزشکاران تیم‌ ‌ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا، کشورهای اسلامی و بازی های آسیایی، قهرمانی جهان و المپیک صرفا مسابقاتی است که توسط سازمان تیم‌های  ملی مشخص و معین شده است و نتایج خارج از مسابقات مذکور پذیرفته نخواهد شد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین