فرمانده انتظامی نجف آباد خبر داد؛

انهدام باند حرفه ای سند نمره خودرو

سرقت خودرو

فرمانده انتظامی نجف آباد گفت :اعضای یک باند حرفه ای که تعداد ۱۵ دستگاه اتوبوس مسافربری و سه دستگاه سواری را سند نمره کرده بودند شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، سرهنگ محمدرضا خدادوست افزود: ماموران اداره جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی شهرستان نجف آباد مطلع شدند افرادی با راه اندازی یک تعمیرگاه غیر مجاز اقدام به سند نمره کردن وسایل نقلیه می کنند که بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پس از دریافت حکم قضائی به مجل اعزام شدند و ۱۰ دستگاه اتوبوس بنز ، سه دستگاه اتوبوس ولوو ، دو دستگاه اتوبوس اسکانیا ،یک سواری بنز ، یک پژو و یک دستگاه سواری پراید را که سند نمره کرده بودند کشف کردند.

این مقام انتظامی افزود: در این خصوص پنج متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

سرهنگ خدادوست با اشاره به اینکه در بازرسی از تعمیرگاه این افراد ۴۸ جفت پلاک و ۲۵ عدد تسمه حک شاسی کشف شد اظهار داشت: این افراد قصد داشتند این خودروها را وارد سامانه حمل و نقل کنند که با اقدام به موقع پلیس از این اقدام جلوگیری شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد، از مردم خواست: در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک موضوع را از طریق شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین