تورنمنت بین‌المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ در بوشهر

ایران از سد لهستان گذشت/ ایتالیا، اوکراین را شکست داد

فوتبال ساحلی

در جریان برگزاری تورنمنت بین‌المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ در بوشهر تیم ملی ایتالیا بر تیم ملی اوکراین غلبه کرد و ایران از سد لهستان گذشت.

به گزارش «نسیم آنلاین»، ورزشگاه ساحلی بوشهر امشب شاهد برگزاری تورنمنت بین‌المللی فوتبال ساحلی چهارجانبه بود.

در این بازیها که با حضور بیش از 2 هزار تماشاگر بوشهری در ورزشگاه ساحلی این شهر برگزار شد چهار تیم ملی، ایران، ایتالیا، لهستان و اوکراین سه روز  در قالب تورنمنت بین‌المللی فوتبال ساحلی با هم رقابت می کنند.

در نخستین بازی این مسابقات دو تیم  ملی ایتالیا و اوکراین  روبروی هم قرار گرفتند که تیم ملی فوتبال ساحلی ایتالیا با نتیجه 6 بر 5 بر حریف خود غلبه و امتیاز این بازی را به نفع خود ثبت کرد.

در این بازی که با حضور بیش از 2 هزار تماشاگر  بوشهری برگزار شد در وقت نخست این بازی تیم اوکراین به برتری 2 بر یک دست یافت و در وقت دوم  مجددا تیم اوکراین پیروز میدان بود ولی در وقت سوم این بازی  تیم ایتالیا ضمن جبران گل خورده با شش بر پنج به برتری دست یافت.

در دیدار دوم این بازیها امشب دو تیم ملی ایران و لهستان با هم رقابت کردند که دو تیم در وقت نخست به تساوی یک بر یک تن دادند.

در وقت دوم این بازی تیم ملی ایران به اختلاف 2 گل به برتری دست یافت و با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید.

در وقت سوم  نیز تیم لهستان یکی از گلهای خورده را جبران کرد و  تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی رسید.

فردا نیز این بازیها در ورزشگاه ساحلی دهکده گردشگری بوشهر ادامه دارد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین