سردار اثباتی تشریح کرد:

راهکارهای مقابله با دشمن در فضای مجازی

سردار اثباتی

فرمانده قرارگاه سایبری ستاد کل نیروهای مسلح گفت: یکی از روش‌های مقابله با دشمن در فضای مجازی برگزاری نمایشگاه‌هایی همچون رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، سردار بهروز اثباتی فرمانده قرارگاه سایبری ستادکل نیروهای مسلح در خصوص برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی اظهار کرد: اصولا در نمایشگاه‌هایی که در این خصوص برگزار می‌شود ارتباط بین مراکز ذی ربط و افکار عمومی از اهمیت خاصی برخوردار است.

وی در ادامه گفت: نمایشگاه به عنوان روشی عام پسند این امکان را به برگزار کنندگان می‌دهد تا بتوانند پیشرفت‌ها و اقدامات صورت گرفته توسط رسانه‌های انقلابی را در طول یک سال به مخاطبین و مردم برسانند.

فرمانده قرارگاه سایبری ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه نمایشگاهی می‌تواند خود را به شکل عمومی مطرح کند که پیش از شروع با زمینه سازی‌های فرهنگی و تبلیغات درست اهداف و برنامه‌های نمایشگاه را به عموم معرفی کند، تصریح کرد: انقلاب اسلامی از ابتدای شکل گیری در حوزه‌های متفاوتی از جمله فضای مجازی در معرض تهدیدات دشمن و در رأس آن آمریکا بوده است که با برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی به شکل برنامه ریزی شده می‌توان به تبیین تهدیدات فضای مجازی برای افکار عمومی نسبت به مبارزه با جنگ نرم دشمن اقدام کرد.

سردار اثباتی در خصوص راه‌های تقویت جبهه فرهنگی و رسانه‌ای انقلاب اسلامی اظهار کرد: در قدم نخست باید سخت افزار خود را ارتقا داده تا با بهره گیری از سخت افزار بومی به مقابله با دشمن بپردازیم.

وی افزود: موضوع حائز اهمیت بعدی تولید محتوا و مهندسی پیام است که مهارت در این زمینه از اهمیت قابل توجهی برخوردار است که در این زمینه توسط فعالان فضای مجازی انقلاب اسلامی جای کار بسیاری وجود دارد.

فرمانده قرارگاه سایبری ستادکل نیروهای مسلح آموزش همگانی برای استفاده از فضای مجازی را در راستای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی برشمرد و گفت: در این خصوص باید اقدامات و روش‌های موثری در خصوص آموزش مردم و فعالان این عرصه برای مقابله انجام پذیرد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین