حسین عسگری:

هر ۳ پنالتی بازی صحیح بود/ پنالتی پرسپولیس و سپاهان باید تکرار می‌شد/ داور روز خوبی نداشت

حسین عسگری

رئیس اسبق دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال گفت: پنالتی اول پرسپولیس و پنالتی سپاهان باید تکرار می‌شد.

به گزارش «نسیم آنلاین»‌، حسین عسگری در گفتگو با فارس، درمورد نحوه قضاوت محمدرضا اکبریان در بازی پرسپولیس و سپاهان گفت: اتفاقات زیادی در این بازی رخ داد که برخی از آنها می‌تواند جنبه آموزشی داشته باشد. داور این بازی بسیاری از خطاها را به سود هر دو تیم تشخیص نداد و روز خوبی را سپری نکرد.

وی ادامه داد: سه پنالتی اعلام شده در این بازی کاملاً درست بود و مشکلی روی پنالتی‌ها وجود نداشت اما مشکل نحوه زدن پنالتی‌ها بود. پنالتی اول پرسپولیس که به شکل پاس زده شد به دلیل آنکه بازیکنان دو تیم قبل از زدن ضربه 5-4 متر وارد محوطه جریمه شده بودند باید تکرار می‌شد. همنیطور در ضربه پنالتی سپاهان هم بازیکنان دو تیم قبل از زدن ضربه وارد محوطه جریمه شده بودن که آن پنالتی هم باید تکرار می‌شد. نمی‌دانم چرا داوران ما در این موارد سختگیری‌های لازم را نمی‌کنند شاید در فوتبال روز دنیا حضور یکی دو متری بازیکنان در محوطه جریمه قبل از زدن ضربه پنالتی مورد سختگیری‌داوران نباشد اما وقتی بازیکنان دو تیم قبل از زدن ضربه 5 متر وارد محوطه جریمه می‌شوند باید این ضربه تکرار شود.

رئیس سابق دپارتمان داوری درمورد پنالتی دوم پرسپولیس گفت: به نظر می‌آید این پنالتی هم درست بود زیرا در تصاویر تلویزیونی مشخص است که حاج صفی جلوی مهدی طارمی یک پا انداخت و مرتکب خطا شد. اما برایم عجیب است که چرا داوری که سه پنالتی درست اعلام کرده دچار وحشت و نگرانی می‌شود و مقابل اعتراض شدید بازیکنان سپاهان کوتاه می‌آید.

یکی از بازیکنان سپاهان به شدت به کمک داور اعتراض کرد که داور باید با او هم برخورد می‌کرد. داوران وقتی پنالتی درستی اعلام می‌کنند نباید وحشت‌زده شوند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین