حاج‌صفی در جمع خبرنگاران:

پنالتی دوم اصلا پنالتی نبود نمی‌دانم داور چه فکری کرد/ داور خوب بازی را برای پرسپولیس درآورد!

احسان حاج‌صفی

کاپیتان تیم فوتبال سپاهان گفت: داور خوب بازی را برای تیم پرسپولیس درآورد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نوشت: احسان حاج‌صفی بعد از شکست تیمش مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که داور در پنالتی اول آن را تکرار نکرد. او هنوز ضربه را نزده بود، طارمی کنار دستش ایستاده و من فیلم بازی را هم نگاه کردم.

وی افزود: در مورد پنالتی دوم هم توپ داشت به اوت می‌رفت که طارمی خودش را به من زد و داور پنالتی گرفت. تبریک می‌گویم ولی حق ما باخت نبود.

کاپیتان سپاهان در خصوص نتایج ضعیف این تیم در این فصل گفت: ما از ابتدای فصل مشکلات زیادی داشتیم و شرمنده هواداران سپاهان شدیم. انشاءالله مشکلات حل می‌شود. البته ما همین بازی از داوری ضربه خوردیم و داور بازی را خوب برای آنها درآورد. هرچند من اعصابم خرد است و اینجا حرفی می‌زنم که ممکن است محروم شوم.

وی در پاسخ به این سوال که بعد از اخراج چرا بیرون نمی‌رفت، گفت: مشکلی نداشتم و می‌خواستم به دروازه‌بانمان حرفی بزنم که بعد از آن بیرون رفتم.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین