دبیر حزب موتلفه اسلامی استان تهران:

دولت در مهار بحران‌ها ناکارآمد است/ جان مردم بازیچه کار سیاسی و تبلیغاتی دولتی‌ها نیست

محسن قناعت

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان تهران گفت: خانم ابتکار در اوج بحران‌ها برای نان پختن و کار تبلیغاتی به استان دیگری می‌رود در حالی که مردم اهواز و خوزستان هوا برای نفس کشیدن ندارند؛ جان مردم بازیچه کار سیاسی و تبلیغاتی دولتی‌ها نیست.

به گزارش «نسیم آنلاین»، محسن قناعت دبیر حزب موتلفه اسلامی استان تهران گفت: دولت در طول سه سال و نیم از زمان در اختیار گرفتن سکان قوه مجریه کشور در بحران های مختلف نشان داده کارآمدی لازم را ندارد و جان مردم آنچنان ارزشی برای برخی از مدیران دولتی ندارد.

وی افزود: هنوز یادمان نرفته برف سنگین آذرماه را که بسیاری از مردم در جاده ها ماندند و خسارت فراوانی به باغداران وارد شد اما هنوز باغداران مشکلات جدی دارند و هیچ حمایت درستی از آنها نشده است.

قناعت تصریح کرد: سیل سیستان و بلوچستان نیز که دار و ندار مردم را از بین برد اما چشم مردم این منطقه به اقدامات دولت خشک شد و نتیجه ای در بر نداشت.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان تهران بیان داشت: سرآمد بحران ها و حادثه های کشور مشکلات تنفسی و زیست محیطی مردم خونگرم خوزستان است، متاسفانه دولت در طی این سالها هیچ اقدامی برای مردم این منطقه نکرده است.

وی افزود: خانم معاون رئیس جمهور در اوج بحران ها برای نان پختن و کار تبلیغاتی به استان دیگری می رود در حالی که مردم اهواز و خوزستان هوا برای نفس کشیدن ندارند. جان مردم بازیچه کار سیاسی و تبلیغاتی دولتی ها نیست.

قناعت بیان داشت: رئیس جمهور محترم کاش سری هم به مردم خوزستان می زد، جایی که امروز می بینیم نه آبی برای خوردن وجود دارد و نه هوایی برای تنفس.

دبیر حزب موتلفه استان تهران تاکید کرد: در این روزها که سیل در کشور به راه افتاده همه می دانند اگر دولت لایروبی نهرها و رودخانه ها را انجام می داد این اتفاق نمی افتاد اما دولتی ها اطمینان داشتند که باران و برفی در کار نخواهد بود و امروز کشور با چنین بحرانی مواجه شده است.

وی بیان داشت: یکی از دلایل عدم مدیریت بحران توسط دولتی ها این است که افراد شناخته شده و تشکیلاتی و آموزش دیده و متخصص از ابتدا در دولت بر سر کار نیامدند و دود این تصمیم های غیر کارشناسانه امروز به چشم مردم می رود.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین