نحوی نژاد به میزان خبر داد:

جزئیات پرداخت عیدی مددجویان تحت پوشش بهزیستی

توانمندسازی مددجویان بهزیستی

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور توضیحاتی را در رابطه با زمان پرداخت عیدی مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور ارائه کرد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، حسین نحوی نژاد در گفتگو با میزان گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته از سوی سازمان بهزیستی کشور، در سال جاری عیدی مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی همانند سال های گذشته معادل یک ماه مستمری به خانواده های تحت پوشش ارائه می شود.

وی افزود: پیش بینی می شود این عیدی به همراه مستمری اسفندماه مددجویان در هفته پایانی اسفندماه به مددجویان پرداخت شود.

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور در خصوص رقم عیدی تصریح کرد: مستمری ها بر مبنای تعداد خانوارها متغیر است اما هر خانواده به همان میزانی که مستمری دریافت می کند، عیدی نیز دریافت خواهد کرد.

نحوی نژاد با ارائه آماری از تعداد افرادی که از سازمان بهزیستی کشور مستمری دریافت می کنند اظهارکرد: در حال حاضر 500 هزار نفر اعم از معلولان و مددجویان (زنان سرپرست خانوار) از سازمان بهزیستی کشور مستمری دریافت می کنند.

نحوی نژاد با تاکید بر اینکه برنامه های دولت و مجلس در سال آینده سبب بهبود وضعیت مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی خواهد شد خاطرنشان کرد: خوشبختانه برای سال 96 دولت و مجلس برنامه های خوبی برای قشر معلول کشور دارند و اگر این برنامه ها عملیاتی شود وضعیت معیشتی معلولان و سایر مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی بهبود پیدا خواهد کرد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین