"غسان بن جدو" در ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه فلسطین:

رسانه‌ها قوه چهارم در حمایت از فلسطین هستند/ برخی از رسانه‌های عربی شریک رسانه‌های اسرائیلی شده‌اند

انتفاضه

مدیر شبکه ماهواره ‌المیادین معتقد است متاسفانه در رسانه‌ها نیز انحرافاتی به وجود آمده و برخی از رسانه‌های عربی شریک رسانه های اسرائیلی شده اند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، غساد بن جدو، مدیر شبکه ماهواره ای المیادین در ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه مردم فلسطین که دومین روز آن امروز (چهارشنبه 4 اسفندماه) در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد با بیان اینکه این کنفرانس بسیاری از اعراب ، اروپایی ها و اسرائیل را ناراحت کرده گفت: در تاریخ معاصر هیچ پیچیدگی همچون پیچیدگی مسئله فلسطین وجود ندارد.

مدیر شبکه ماهواره ای المیادین ادامه داد: شرایط به گونه ای شده که برادر با برادر می جنگد و جنگ های بیهوده خونین به وجود می آید و گاهاً خواسته یا ناخواسته برخی کشورها کارهایی می کنند که به ضرر فلسطین است چنانچه سیاستمداران بزرگ برخی از کشورها از آمریکا طلب یاری دارند یا به کشورهای عربی دیگر حمله می کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه نیازمند انقلاب فکری هستیم گفت: روز گذشته آیت الله خامنه ای به دو مسئله ماهوی اشاره کردند نخست اینکه باید از تمامی مقاومت ها فارغ از ایدئولوژی ها حمایت کرد و اینکه هر کسی پرچم مقاومت را کنار گذاشته باید مجددا آن را بردارد.

غساد بن جدو در ادامه با بیان اینکه رسانه ها قوه چهارم هستند عنوان کرد: رسانه ها همراه با قوای سه گانه می توانند به مقاومت کمک کنند اما متاسفانه در رسانه ها نیز انحرافاتی به وجود آمده و برخی از رسانه های عربی شریک رسانه های اسرائیلی شده اند.

مدیر شبکه ماهواره ای المیادین ادامه داد: حدود 6 سال است که بدون ناراحتی و اذیت از قدس صحبت می کنیم و آنها می گویند رسانه ما خلاف جهت آب حرکت می کند لذا توانسته ایم از سال 2015 به بعد مسئله فلسطین را بار دیگر مطرح کنیم از طرفی زمانی المیادین منزوی بود و مخاطبی نداشت اما امروز استقبال زیادی از شبکه ما می شود.

منبع: خانه ملت

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اعلان غیررسمی پایان دوره دولتداری داعش
ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟
گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها
جنایت جدید رژیم آل‌سعود علیه شیعیان قطیف
اعدام ۳۳ جوان شیعه؛ واکنش عجیب ریاض به عملیات تروریستی داعش
گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت
« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد
عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز
چرا حکومت‌های استبدادی در شمال آفریقا سقوط می‌کنند
بی‌وفایی آمریکا به دیکتاتورهای باوفا
پایگاه میدل‌ایست‌آی فاش کرد
نقش موساد در کودتای سودان
زندگی‌نامهٔ بانوی اول سابق آمریکا
همسر اوباما چگونه ستاره راک شد؟
از مبارزه مدنی تا بادبادک های آتشین؛ ابتکار عمل در مبارزه
۵ نکته درباره «راه پیمایی بازگشت»
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین