قائم مقام دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر:

رویکرد جدید ستاد مبارزه با مواد مخدر اجتماعی کردن مبارزه است

علی مویدی

قائم مقام دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: رویکرد جدید این ستاد، اجتماعی کردن مبارزه با اعتیاد و قاچاق مواد مخدر در کشور است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، علی مویدی در جلسه تودیع و معارفه دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر هرمزگان گفت: هرمزگان از استان هایی است که می تواند در امر اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر پیشرو باشد.

وی تصریح کرد: هرمزگان جزء سه استان برتر کشور در مبارزه با قاچاق مواد مخدر است که میزان کشفیات مواد مخدر در این استان از ابتدای امسال تاکنون در مقایسه با سال گذشته، چهار درصد رشد داشته است.

قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور اظهار کرد: در برهه حساس کنونی، مواد مخدر بیش از بمب اتم و مشکلات زیست محیطی، بشریت را تهدید می کند.

 مویدی تصریح کرد: امروزه علم، فناوری و صنعت در خدمت گسترش مواد مخدر قرار گرفته، به شکلی که مواد صنعتی بیش از مواد سنتی گسترش پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه نگاه تک بعدی به مبارزه با مواد مخدر نتیجه بخش نخواهد بود، تاکید کرد: تنها راه برون رفت برای کاهش هزینه های مادی و معنوی مبارزه با مواد مخدر، عزم و اراده جهانی است.

مویدی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور متعهد می شود، ۲۰ سالن ورزشی روستایی را سال آینده در هرمزگان تجهیز کند.

در پایان این جلسه از زحمات فرزاد ابراهیمی میمندی دبیر سابق شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر هرمزگان قدردانی و محمود حسین پور به عنوان دبیر جدید این شورا معرفی شد.

مدیرکلی بهزیستی هرمزگان، معاون دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، رئیس شبکه بهداشت شهرستان های قشم و بندرلنگه از جمله سوابق کاری دبیر جدید شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر هرمزگان است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین