استاندار تهران عنوان کرد:

عدم سوءپیشینه یکی از شروط نامزدهای انتخابات شوراها/ طرح دو فوریتی وزارت کشور برای اصلاح زمان ثبت‌نام به مجلس

استاندار تهران

استاندار تهران گفت: وزارت کشور طرح دو فوریتی را به مجلس برای اصلاح زمان ثبت‌نام انتخابات شوراهای اسلامی ارسال کرده است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، سیدحسین هاشمی در حاشیه بیست و دومین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جلسات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در سطح استان برگزار می شود و دستگاه‌های اجرایی نیز در این جلسه حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه امروز بیست و دومین جلسه اقتصاد مقاومتی در استان تهران برگزار شد، اظهار داشت: در این جلسه مروری برارزیابی اقتصاد مقاومتی در سطح استان تهران داشته‌ایم و دستگاه‌ها به وظایف خود به درستی عمل کرده بودند و چند دستگاه دیگر نیز که در حوزه اقتصاد مقاومتی تعلل و کوتاهی داشتند نیز به آنها تذکر داده شد.

وی بیان داشت: در حوزه اقتصاد مقاومتی در روستاها اقدامات خوبی اتفاق افتاده و از هدررفت 20 درصدی آب جلوگیری شده است.

استاندار تهران بیان داشت:‌ تصفیه فاضلاب آب روستایی در سه روستا آغاز شده است و در این حوزه 237 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده است که در مقایسه با استان‌های دیگر در بخش تصفیه فاضلاب پیشرفت خوبی داشته‌ایم.

هاشمی بیان داشت: در این جلسه در حوزه توسعه روستایی نیز فرمانداران شمیرانات و رباط کریم گزارش‌هایی را ارائه دادند و یکی از اولویت‌های ما در روستاها بخش گردشگری است.

وی افزود: در فرمانداری شهرستان شمیرانات 4 هزار میلیارد تومان در حوزه اقتصاد مقاومتی  و اشتغال سرمایه‌گذاری شده که بخش خصوصی برمبنای اقتصاد مقاومتی حضور خوبی را داشته است و در این قالب 2100 نفر در این شهرستان اشتغال خواهند یافت.

استاندار تهران درباره ثبت‌نام انتخابات شورای اسلامی شهر تهران نیز افزود: اعضای شورای شهر به زمان ثبت‌نام انتخابات شوراها با توجه به اینکه در تعطیلات نوروزی قرار داریم اعتراض‌هایی داشتند که قرار شد طرح دو فوریتی را وزارت کشور به مجلس ارائه دهد تا تاریخ اصلاح شود که در این خصوص هنوز گزارشی نیامده است و ما نیز براساس قانون عمل خواهیم کرد.

هاشمی بیان داشت: عدم سوءپیشینه یکی از چهار شرطی است که باید نامزدهای انتخابات شوراها داشته باشند که مقرر شد پلیس 10+ در این خصوص همراهی لازم را داشته باشد و به تقاضای متقاضیان پاسخ دهد.

استاندار تهران تأکید کرد: 100 درصد دستگاه‌های اجرایی استان در ایام انتخابات فعال هستند.

وی درباره اقدامات صورت گرفته در آغاز سال جدید نیز اظهار داشت: ذخیره‌سازی میوه و مرکبات برای ایام شب عید انجام شده و نگرانی خاصی در این خصوص وجود ندارد و قطعاً تیم‌های بازرسی و تعزیرات با متخلفان برخورد قاطع خواهند داشت.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین