جام جهانی شمشیربازی- لهستان

صعود هر چهار نماینده ایران به جمع ۶۴ نفر برتر

شمشیربازی

در نخستین روز از رقابت‌های جام جهانی اسلحه سابر لهستان هر ۴ نماینده ایران به جمع ۶۴ نفر برتر صعود کردند.

 به گزارش «نسیم آنلاین»، رقابت‌های جام جهانی اسلحه سابر لهستان از صبح جمعه در ورشو آغاز شد و در پایان روز نهست هر 4 نماینده ایران به جمع 64 نفر برتر  صعود کردند.

مجتبی عابدینی با توجه به جایگاه پنجم در رنکینگ جهانی به طور مستقیم و محمد فتوحی با پیروزی در هر 6 دیدارخود درمرحله پول  راهی جدول 64 نفر برتر مسابقات شدند.

 علی پاکدامن دیگر سابربست تیم ایران با کسب 4 پیروزی ویک شکست به جدول 96 نفربرتر رقابت‌ها راه یافت و با پیروزی  15 بر 5 در این مرحله برابرحریف چینی خود راهی جدول 64 بازیکن برتر رقابت‌ها شد.

محمد رهبری هم پس از کسب 5 پیروزی ویک شکست در مرحله مقدماتی در جدول 96 نفر برتر  15 بر 7 از سد حریفی از مجارستان گذشت و راهی دور بعد شد.

 صبح فردا (شنبه) در جدول 64 نفر برتر رقابت‌هاعابدینی به مصاف اپیتی از فرانسه می‌رود، فتوحی به دیدارستیز از فرانسه روبه‌رو می‌شود، پاکدامن به دیدار ژوازچین می‌رود ورهبری به دیدار رپیتی از ایتالیا خواهد رفت.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین