امیرعبداللهیان در دیدار با همسر شهید قنطار:

باید مساله فلسطین را به عنوان مهمترین مسأله جهان‌اسلام زنده نگاه داشت

امیرعبداللهیان

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل گفت: باید مسأله فلسطین را به عنوان مهمترین مسأله جهان‌اسلام زنده نگاه داشت، زیرا حمایت از مردم فلسطین و مقابله با تجاوزات اسرائیل غاصب، کمک مؤثر به امنیت جمعی منطقه است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، "زینب برجاوی" همسر شهید قنطار  ظهر روز شنبه (7/12/95) با حسین امیرعبداللهیان دبیرکل کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین دیدار و گفت‌وگو کرد.

امیرعبداللهیان، در ابتدای این دیدار با اشاره به دریافت لوح افتخار شهید سمیر قنطار از رئیس دفتر مقام معظم رهبری در اجلاس بین‌المللی حمایت انتفاضه مردم فلسطین و تجلیل و گرامیداشت یاد و خاطره شهید سمیر قنطار، گفت: «شهید قنطار با سپری کردن حدود سه دهه اسارت در زندان‌های رژیم صهیونیستی، اسوه‌ی صبر، مقاومت و ایثار به شمار می‌رود.» وی افزود: «شهدای محور مقاومت با شجاعت و بصیرت، از اسلام دفاع کردند.»

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل گفت: «شهدای مقاومت اسلامی با دشمن اصلی اسلام و مسلمانان یعنی رژیم صهیونیستی مبارزه کردند و جهاد آنان، پیروزی‌های بزرگی را برای مقاومت و جهان‌اسلام به همراه داشته است.»

امیرعبداللهیان، برگزاری ششمین کنفرانس حمایت از انتفاضه مردم فلسطین را اقدامی مؤثر و راهبردی در حمایت‌ و پشتیبانی‌ از مردم و مبارزین فلسطینی در مقابله با رژیم تروریستی و کودک‌کش صهیونیستی خواند و ضمن تقبیح تلاش برخی کشورها برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی افزود: «باید مسأله فلسطین را به عنوان مهمترین مسأله جهان‌اسلام زنده نگاه داشت، زیرا حمایت از مردم فلسطین و مقابله با تجاوزات اسرائیل غاصب، کمک مؤثر به امنیت جمعی منطقه است.»

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل، در همین راستا تصریح کرد: «مسلمانان هیچ‌گاه از اولین قبله‌گاه خود دست نخواهند کشید و تا پیروزی کامل مردم فلسطین و آزادی و رهایی بیت‌المقدس، در کنار ملت مظلوم فلسطین خواهند بود.»

در ادامه این دیدار، زینب برجاوی، همسر شهید قنطار، ضمن ابراز خرسندی از برگزاری موفقیت‌آمیز ششمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه مردم فلسطین، از حمایت‌های همه‌جانبه جمهوری اسلامی ایران از مردم مظلوم فلسطین و محور مقاومت قدردانی کرد.

 همسر شهید قنطار، مواضع و رهنمودهای امام خامنه‌ای را نقطه عطف اجلاس و قوت قلب مقاومت خواند.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: «زنده ‌نگه‌داشتن یاد شهدا و تکریم خانواده‌های شهدا و ایثارگران موجب تقویت روحیه‌ی خانواده‌های شهدا است.» وی در این راستا، از جمهوری اسلامی ایران در اهدای لوح تقدیر به خانواده شهدای محور مقاومت در جریان اجلاس اخیر بین‌المللی فلسطین، تقدیر و تشکر کرد.»

زینب برجاوی در ادامه افزود: «جمهوری اسلامی ایران، همواره به عنوان دوست و برادر در کنار ملت‌های مظلوم جهان بوده و ما هرگز نقش اساسی و محوری مقام معظم رهبری، حمایت و همدلی دولت، مجلس و ملت جمهوری اسلامی ایران را از یاد نخواهیم برد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین