منصوریان: شکست برابر الاهلی ما را از خواب بیدار کرد/ نه ما میزبان هستیم و نه التعاون!

منصوریان

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: ولین بازی‌مان را در آسیا با نتیجه قابل قبولی شروع نکردیم، اما به این موضوع به عنوان یک شوک به تیم جوان‌مان‌ نگاه می‌کنم.

به گزارش «نسیم آنلاین»، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل التعاون عربستان اظهار داشت: اولین بازی‌مان را در آسیا با نتیجه قابل قبولی شروع نکردیم، اما به این موضوع به عنوان یک شوک به تیم جوان‌مان‌ نگاه می‌کنم. تیم جوان ما برای شروع از یک خواب عمیق بلند شد.

وی در ادامه افزود: تمام 10 بازی اخیر التعاون را آنالیز کرده‌ایم و می‌دانیم از بازی فردا چه چیزی می‌خواهیم. نه ما و نه التعاون در عمان میزبان نیستیم. دوست داشتیم در ورزشگاه 120 هزار نفری آزادی میزبان التعاون باشیم. با این حال دوست داریم از آنالیز تاکتیکی حریف بهره تاکتیکی را برده و بهترین نتیجه را کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره شناختش از تیم التعاون عربستان تصریح کرد: ما تاریخ فوتبال عربستان را با تیم‌هایی چون الهلال، الاتحاد، الشباب و ... می‌شناسیم. در این دوره التعاون توانسته سهمیه عربستان را بگیرد و از تیم‌های دیگر شانس بهتری داشته باشد. می‌دانیم آنها در خط حمله مشکلاتی دارند، اما وقتی تیمی به عنوان نمانیده عربستان در آسیا شرکت می‌کند، قطعاً قابل احترام خواهد بود.

منصوریان با اشاره به میزبانی استقلال از التعاون در عمان گفت: تشکر می‌کنیم که اینجا امکانات خوبی برای تیم‌های ایرانی پیش‌بینی شده است. همچنین تشکر می‌کنم از فدراسیون فوتبال عمان که نهایت همکاری را با ما داشته است. امیدوارم اگر بستری فراهم شد، بتوانیم میزبان خوبی برای فدراسیون فوتبال عمان بوده و ارتباط‌مان حفظ شود.

منبع:‌ تسنیم

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین