الهلال، العین و لخویا بعد از تیم‌های ایرانی از بهترین‌ها هستند

منصوریان: التعاون خط حمله خطرناکی دارد/ می‌خواستیم اول گل نخوریم/ سه بر صفر بردیم، اما به سختی

منصوریان

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: التعاون خط حمله خطرناکی دارد، به همین دلیل سعی کردیم ابتدا از آنها گل نخوریم.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نوشت: علیرضا منصوریان در نشست خبری اظهار داشت: ما خیلی خوب التعاون را آنالیز کرده بودیم و فکر می‌کنم جدول گروه ما جدول سختی شد چون همه تیم‌ها 3 امیتاز دارند و فکر می‌کنم در ادامه همه فوتبال زیبایی را ببینند.

وی افزود: تبریک به هواداران استقلال می‌گویم و به ویژه مردمی که در ورزشگاه حاضر شدند.

منصوریان ادامه داد: در گروه دیگر پرسپولیس و الهلال شانس اول صعود هستند و در گروه لخویا بازی‌های قشنگی انجام می‌شود.

وی افزود: استقلال صنعتی فوق‌العاده کار کرده و در گروه ما همه چیز 50-50 تقسیم شده است. در گروه ذوب‌آهن مشابه گروه ما اتفاقات می‌افتاد و العین خوب کار کرده است. فکر می‌کنم در غرب آسیا اگر بخواهم تیم‌های قوی را اسم ببرم، روی لخویا، الهلال و العین،‌ تیم‌های مطرح بعد از نمایندگان کشورمان هستند.

سرمربی استقلال تأکید کرد: التعاون خط حمله بسیار خوبی دارد، با 20 تا 25 گل زده و همان تعداد هم گل خورده دارد. ما تمرکزمان روی این بود که از التعاون گل نخوریم و وقتی به گل رسیدیم، می‌دانستیم بازیکن شماره 19 آنها خطرناک است و سعی کردیم او را از جریان بازی خارج کنند و موفق هم شدیم. در عین حال که 3 گل زدیم، سخت زحمت کشیدیم و با وجود اینکه 3 بر صفر بردیم، سخت این نتیجه به دست آمد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین