حسن عباسی در دهدشت:

فرزندان خارج‌نشین مسئولان دروازه نفوذند/ آنقدر تکرار می‌کنم تا لیست آقازاده‌های آمریکا و انگلیس‌نشین به مجلس برود

حسن عباسی

رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال امنیت بدون مرز با بیان اینکه هر مسئولی در زندگی‌اش نقطه سیاهی دارد باید از منصب کنار بکشد گفت: فرزند برخی مسئولان که در آمریکا و انگلیس اقامت دارند دروازه نفوذ به نظام است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نوشت: حسن عباسی که به دعوت جنبش عدالتخواهی کهگیلویه و بویراحمد به این استان سفر کرده است عصر امروز در مسجدالنبی دهدشت اظهار داشت: به تبعیت از مراجع تقلید و علما برای اصلاح نظام، اینقدر برخی مسائل را تکرار می‌کنم تا رفع شوند.

وی با بیان اینکه اشرافی‌گری در درون نظام ریشه دوانده و فساد درون لایه‌های سیستم نهادینه شده است، ادامه داد: هرچه هم امام مسلمین فریاد می‌زنند جور دیگری تفسیرش می‌کنند.

رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال امنیت بدون مرز، مسئله امروز جمهوری اسلامی را اقامه قسط دانست و گفت: همه جناح‌های سیاسی باید در خود بازنگری کنند، هرکسی در زندگی‌اش نقطه سیاهی دارد خود را از منصب کنار بکشد.

* شعار «مرگ بر آمریکا» با اقامت فرزند مسؤول جمهوری اسلامی در آمریکا تعارض دارد

عباسی با اشاره به اقامت فرزندان برخی از مسؤولان نظام در خارج از کشور، تصریح کرد: نمی‌شود در جمهوری اسلامی «مرگ بر آمریکا» بگوییم و از آن طرف فرزند مسؤول جمهوری اسلامی در آمریکا زندگی کند؛ این دردناک است.

وی اضافه کرد: قبلاً به مسؤولان هشدار دادم باز هم تکرار می‌کنم مسؤولی که فرزندش در آمریکا و انگلیس اقامت دارد باید از مقام و مسؤولیتش کنار بکشد.

عباسی تأکید کرد: به تبعیت از مراجع و علما برای اصلاح نظام اینقدر برخی مسائل را تکرار می‌کنم تا شخص وزیر اطلاعات لیست کسانی که فرزندشان در آمریکا و انگلیس هستند را روی دست بگیرد و به مجلس برود.

کارشناس مسائل استراتژیک با بیان اینکه دشمن از طریق فرزند خارج‌نشین این مسؤول به زندگی خانواده‌اش نفوذ می‌کند و از این طریق به نظام نفوذ پیدا خواهد کرد، بیان کرد: وظیفه اصلی وزارت اطلاعات مبارزه با نفوذ است.

عباسی، فرزندان خارج‌نشین مسؤولان را دروازه نفوذ دانست و گفت: اینقدر تکرار می‌کنیم که یا کسی که فرزندش در خارج از کشور است مقام و مسؤول نشود یا اگر کسی خواست در منصبی قرار گیرد فرزندش باید به کشور برگردد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه بالاتر از عدل، قسط قرار دارد، گفت: کارکرد اجتماعی اسلام قسط است.

عباسی افزود: قسط یعنی هر کس به میزان سهمش دریافت کند و اگر به کسی بیش از سهمش پرداخت شود باید از او پس گرفته شود.

وی با بیان اینکه رعایت این معیار شیرینی اسلام را به کام مردم می‌نشاند، عنوان کرد: کارکرد دین اسلام در قیامت از همه مسؤولان سؤال خواهد شد.

عباسی تصریح کرد: برخی جریان‌های سیاسی غربگرا هستند و آمریکا را الگوی خود می‌دانند، گروه دیگری در جامعه ما از نظر سیاسی مدعی‌اند که به اصولی پایبند هستند اما بعضی از این‌ها ریخت و پاش دارند و رفتارشان با قرآن و 14 معصوم در تعارض است.

* وضع کننده قانون منع استرداد حقوق‌های نجومی هیزم جهنم است

وی با اشاره به فیش‌های نجومی حقوق در کشور، این دریافتی‌ها را ظلم به بیت‌المال دانست و گفت: کسی که چنین قانونی را وضع کرده که مبتنی بر این است برخی‌ها حقوق میلیونی داشته باشند هیزم جهنم است.

عباسی افزود: مسؤولان دلسوز قضایی می‌گویند برخی وکلا برای گرفتن حکم تبرئه مجرمان میلیاردها تومان پول می‌گیرند چنین وکیلی در حکومت دینی وکیل مدافع شیطان است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین