یک فعال رسانه‌ای نوشت:

وزیر بهداشت گیم‌اُور شد!

سیدحسن قاضی زاده هاشمی، وزیر بهداشت

امیرحسین عظیمی نژاد فعال رسانه ای در یادداشتی مساله درگیری وزیر بهداشت با فرماندار بدره را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش «نسیم آنلاین» امیرحسین عظیمی نژاد فعال رسانه ای طی یادداشتی نوشت:

بدون شک دولتمردان هرچقدر به یوم الحساب(انتخابات) نزدیک تر می شوند،  رنگ رخسار اقدامات عجولانه، اسرار درون دولت متبوع را نشان می دهد.حسن روحانی و دولت یازدهم نیز از این قاعده مستثنی نبوده بلکه برخوردار ترین دولت از این معادله است. روز پنج شنبه وزیر بهداشت در حاشیه  بازدید از پروژه های بدره (استان ایلام) با فرماندار این شهر درگیر و الفاط رکیکی را به نماینده دولت در این شهر بعنوان سوغات دولت تدبیر و امید هدیه می دهد.


قسم حضرت عباس، دم خروس
پس از انتشار گسترده ویدئو درگیری قاضی زاده هاشمی با فرماندار بدره، روابط عمومی وزارت بهداشت ضمن تکذیب خبر درگیری لفظی وزیر با فرماندار؛ این اقدام را شیطنت رسانه ای خوانده بود که این هم از برکات دولت تدبیر و امید است که بدون شناخت مناسب از  ابزارهای رسانه ای جدید سعی در کتمان اتفاقات دارند.

قهر و آشتی
پس از تکذیب روابط عمومی وزارت، فایل صوتی عذرخواهی وزیر از فرماندار بدره منتشر شد، فایلی که پر واضح است که وزیر برای مستند سازی سعی در ضبط کردن این مکالمه دارد، اداب اغازین مکالمه شروع نشده بود که فرماندار بدره  که از دیشب تبدیل به یک قهرمان شده بود، شروع به عذرخواهی کرد. در عذرخواهی کردن از وزیر سبقت می گرفت که جای بسی تامل داشت! فرمانداری که اگر سخت و محکم پای خواسته های مردم منطقه خود می ایستاد، مدال شایسته قهرمانی را از مردم خود دریافت و برای همیشه در حافطه تاریخی بدره و استان ایلام بعنوان یک مدیر شجاع ثبت می شد.

سر گل وزارت
قاضی زاده هاشمی یکی از سر گلی های دولت روحانی بوده که با اقدامات تبلیغاتی خود، توجه رسانه ها و اقشار مردم را به خود جلب کره است؛ دریغ از اینکه آتش جلب توجه دامن خود وزیر را در روزهای اخر صدارت(ش) گرفت و وی را نیز زمین گیر کرد. اما نکته حایز اهمیت حواشی این اتفاق گیم اور شدن وزیر بهداشت و خالی شدن دست روحانی است؛ روحانی برای بهره برداری از کارکتر قاضی زاده هاشمی و وزارت متبوع(اش) که یکی از شاهکارهای روحانی قلمداد می شد برنامه ریزی مدونی کرده بود که در ایام انتخابات ۹۶ از جهت خالی بودن دست خود،  پرونده های درخشان هاشمی را رو کند تا روسیاهی تنها برای زغال بماند! اما غافل از اینکه هاشمی هم عمر کوتاهی دارد. اسفند ۹۵ تلافی اسفند سال گذشته را حسابی درآورد. ایحال روحانی با دست های خالی، به میدان اردیبهشت رهسپار می شود و با دروازه بان های که یکی درمیان لژیونرهای دولتی بشمار می روند، میخواهد دروازه تدبیر امید را بدون گل نگه دارد که این امر نیز بعید بنظر می رسد

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین