وزیر کشور در حاشیه نشست هیات دولت:

اگر دقت لازم در نظارت بر انتخابات شوراها شود دغدغه آیت‌الله جنتی رفع می‌شود

رحمانی فضلی

رحمانی فضلی با بیان اینکه نظارت بر کاندیداها و انتخابات شوراها بر عهده مجلس است، گفت: مجلس با استعلاماتی که از مراجع چهارگانه می‌گیرد کارش را انجام می‌دهد و اگر دقت لازم شود ان‌شاءالله دغدغه آیت‌الله جنتی در خصوص نظارت بر انتخابات شوراها نیز رفع می‌شود.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نوشت: عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حاشیه نشست هیأت دولت با حضور در جمع خبرنگاران، در پاسخ به سؤالی در خصوص انتقادات آیت‌الله جنتی بر نحوه نظارت بر کاندیداها و انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا، گفت: نظارت بر شوراها بر عهده مجلس است.

وی افزود: مجلس ساماندهی مناسبی کرده و افرادی را از نمایندگان در حوزه‌های مختلف در سراسر کشور و در تمام حوزه‌ها تعیین کرده و این کمیته‌ها  تشکیل شده است و متناسب با استعلاماتی که از مراجع چهارگانه صورت می‌گیرد کارشان را انجام می‌دهند.

وزیر کشور تصریح کرد: با توجه به توزیع کارها و فعالیت‌هایی که صورت گرفته اگر دقت لازم شود ان‌شاءالله دغدغه آیت‌الله جنتی نیز رفع می‌شود. 

رحمانی فضلی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه آیا شما از مجلس نظر مشورتی نخواسته‌اید که از آسیب‌هایی که مدنظر آیت‌الله جنتی است جلوگیری شود، گفت: مجلس خودش متولی این کار است برنامه‌ریزی‌هایی هم کرده و تجربه چند دوره نیز دارد. 

وی در پاسخ به این سؤال که نتیجه بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخابات میان‌دوره مجلس چه زمانی مشخص می‌شود،‌ گفت: تاریخ دقیق آن را نمی‌دانم. 

وزیر کشور در پاسخ به این سؤال که چه توصیه‌ای برای جلوگیری از دو قطبی شدن انتخابات دارید، گفت: اگر همه رعایت قانون را کنند دوقطبی پیش نمی‌آید.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین