ذوالقدر:

نباید حقوق نجومی نهادینه شود/ نقشه‌های دشمن با درایت رهبری در برجام یک باقی ماند

محمدباقر ذوالقدر

رئیس ستاد اجرایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه نباید حقوق نجومی حق طبیعی عنوان شود و نباید به آن سرمایه و ذخیره انقلاب نام دهند، گفت: تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی پاسخ به این اتفاقات است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نوشت: محمدباقر ذوالقدر  امشب در نشست جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اظهار کرد: امشب برای مسأله‌ای مهم جمع شدیم که مهم‌تر از آن نیست و آن انقلاب است؛ انقلاب اسلامی، حادثه تاریخی بی‌نظیری بود که در تاریخ جهان نظیر نداشت و گمشده همه ملت‌ها بود.

وی افزود: استقلال کشور را تأمین کرد و استعمار را بیرون راند و یک نظام دینی و مردم‌سالار بنیان کرد؛ انقلاب اسلامی ظرفیت‌های کشور را آزاد کرد و به همراه خود امنیت آورد و رفاه عمومی حاصل کرد.

رئیس ستاد اجرایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی عنوان کرد: انقلاب اسلامی به مرزهای کشور محدود نشد و بیداری اسلامی فراهم کرد و مقاومت اسلامی را به گفتمان غالب تبدیل کرد و انقلاب اسلامی موجب ارتقای موقعیت جهانی ایران شد تا قدرت مطرح جهانی شدیم.

وی مطرح کرد: دستاوردهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی، نظام سلطه را به چالش کشیده و اپوزیسیون این نظام شده است و این افتخارات در شرایط عادی نبود و برای آن مبارزه شده است.

ذوالقدر خاطر نشان کرد: جبهه جهانی علیه انقلاب اسلامی است و آمریکا، صهیونیسم و ایادی آن‌ها در داخل و خارج، جبهه معارض انقلاب هستند؛ همچنین نظام سلطه همیشه با انقلاب گلاویز بوده و ایران پیشتر پایگاه آن‌ها بود و حال، مقابل آن‌ها است.

وی در ادامه با بیان اینکه ابتدا جنگ سخت علیه انقلاب راه انداختند اما موفق نشدند، اذعان کرد: تغییر روش به سمت تغییر ماهیت انقلاب اسلامی بود و خواستند خاصیت انقلاب را خنثی کنند و برای این کار، طراحی زیاد کردند و بعد از فتنه 88 این عمل تشدید شد.

رئیس ستاد اجرایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی ادامه داد: برای تحقق این هدف، چند گام طراحی کردند و  به کار گیری جنگ نرم برای مهندسی ذهن و احساس ملت ایران و نخبگان، تاثیر گذاری بر دستگاه محاسبات مسؤولان از جمله این برنامه‌ها بود تا به این نتیجه برسند که انقلاب ادامه‌پذیر و مفید نیست.

وی در ادامه اضافه کرد: زمینه این کار دو اتفاق بود که ابتدا تشدید تحریم‌ها پس از فتنه و به تعبیر خودشان تحریم فلج کننده اما بیداری اسلامی، حوزه نفوذ ایران در منطقه را گسترش داد و به همین خاطر جنگ نیابتی را ایجاد کردند.

ذوالقدر مطرح کرد: گام دوم، جریان غرب‌گرا را با مشی لیبرالی حمایت کنند که شعار اعتدال و مقابله با انقلابی‌گری، تعامل با دنیا داشت؛ اعتدال به معنای عبور از انقلاب و تعامل به معنی تعامل با امریکا است و دشمن توانست با همه ظرفیت خود و رسانه‌ها، در بستر اختلاف نیروهای انقلاب، در سال 92 این هدف محقق شد.

وی ابراز کرد: گام بعدی برای عادی‌سازی انقلاب ایران، هنجارسازی بر اساس معیارهای آمریکا بود تا ایران بپذیرد که نباید هسته‌ای باشد و از مقاومت حمایت نکند، فناوری موشکی نداشته باشد، قدرت منطقه‌ای نباشد و رژیم صهیونیستی را به رسمیت بشناسد.

رئیس ستاد اجرایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی عنوان کرد: نقشه آن‌ها تحت نام نقشه راه صلح طراحی شد که در داخل و خارج تنظیم شد و در جایی به نام حلقه نیاوران تنظیم شد؛ این نقشه چند فاز دارد و چند برجام دارد که بین ایران و آمریکا جاری شود.

وی تصریح کرد: اولین برجام که انجام شد و کار به آن تمام نمی‌شد و برجام 2 تحت نام تروریزم است و برای کوتاه کردن دست ایران از حمایت از مقاومت؛ برجام سه، مربوط به برنامه موشکی و بازداری از توسعه آن است و برجام چهار، حقوق بشر و دموکراسی است و توقف احکام اسلامی در کشور و سرانجام برجام پنج، موضوع رژیم صهیونیستی و رسمیت آن است که بعد از این مراحل، ایران به عنوان کشوری عادی و تحت کنترل عربستان در نظام سیاسی و اقتصادی منطقه خلیج فارس پذیرفته می‌شود.

ذوالقدر ادامه داد: این نقشه قرار بود اجرایی شود و در گام اول برای پذیرش اذهان و بدبین کردن نخبگان تا حدودی موفق بودند و در گام دوم نیز تشکیل دولت غربگرا موفق بودند و در گام سوم به خاطر هوشمندی رهبری در برجام یک باقی ماندند.

وی بیان کرد: با شناختی که از دشمن وجود دارد، دست از حرکت بر نمی‌دارند و نفوذ انقلاب اسلامی در منطقه قابل قبول این‌ها نیست و رها نمی‌کنند؛ کسینجر می‌گوید الگوی نظم مد نظر ایران، مقابل الگوی نظم نوین جهانی آمریکا است و انقلاب ایران باعث شد نظم آمریکایی در این کشور پیرو نظم اسلامی شود.

رئیس ستاد اجرایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اظهار کرد: کیسینجر مطرح کرد که آمریکا با ایران وارد تعامل شود تا ایران را از ماهیت انقلابی دور کند اما همه موجودیت ما در گروی انقلاب است و راه شکست دشمن، انقلابی‌گری است و بازگشت به اصول و ارزش‌هاست.

وی افزود: مقام معظم رهبری در دو سال اخیر بارها بر این تأکید کرده‌اند که برای توقف و شکست راهبرد دشمن، تنها راه رجوع به انقلاب است و باید نقشه راه داشته باشیم؛ در این راه اولین گام، بسیج تمام نیروهای انقلاب است زیرا انسجام و وحدت ندارند و اختلاف هم دارند.

ذوالقدر ادامه داد: دومین گام، به کمک این وحدت، گفتمان انقلاب را ترویج کنیم چون دشمن بر نسل جوان تاثیر گذاشته و تهاجم زیاد بوده است و همه ما با هم باید از انقلاب دفاع کنیم.

وی گفت: گام سوم، از تداوم حضور جریان غرب‌گرا در رأس قدرت مجریه جلوگیری شود و تشکیل دولت انقلابی و کارآمد باید هدف باشد و دولت نباید خواسته و ناخواسته مجری سیاست دشمن باشد.

رئیس ستاد اجرایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با بیان اینکه دولت نباید با ضعف‌های خودش موجب بروز این همه مشکل شود، تصریح کرد: مشکلات اقتصادی، فرهنگی، محیط زیست و... فساد مالی و اداری در دولت نهادینه نباشد که متأسفانه الان این گونه هست.

وی در پایان اظهار کرد: حقوق نجومی حق طبیعی عنوان نشود و سرمایه  و ذخیره انقلاب نام ندهند و در سیاست خارجی نیز دستاوردهای شهدای مدافع حرم را به خطر نیندازد و تشکیل جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی پاسخ به این اتفاقات است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین