معصومه آباد در شورای شهر تهران مطرح کرد

ماجرای نامگذاری خیابان سرو به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی

رفسنجانی

عضو شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه در فرآیند نامگذاری خیابان سرو به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی با فرزند وی (محسن هاشمی) تماس گرفته اند گفت: خانواده ایشان در جریان نامگذاری بوده اند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، معصومه آباد در جریان سیصد و سی و هشتمین جلسه شورای شهر تهران در خصوص فرآیند نامگذاری خیابان سرو به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی توضیح داد: پس از پیشنهاد اعضای شورای شهر تهران در جلسه گذشته مبنی بر نامگذاری خیابان سرو به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی، من از طریق یکی از خبرنگارانی که با خانواده ایشان در ارتباط بود، موافقت خانواده آقای هاشمی را در خصوص این نامگذاری گرفتم.

وی تصریح کرد: خبرنگاری که با خانواده رفسنجانی در ارتباط بود طی یک پیامک به من اعلام کرد که سیدحسین مرعشی طی تماس با خانواده هاشمی رفسنجانی موافقت آنها برای نامگذاری خیابان سرو به نام آیت الله را گرفته است.

آباد ادامه داد: به رغم این پیامک و به احترام خانواده آقای هاشمی رفسنجانی من تماسی را همان روز با فرزند ایشان، محسن هاشمی رفسنجانی گرفتم، وی اعلام کرد من از اعضای شورای شهر تشکر می کنم و توقع و انتظاری در خصوص نامگذاری خیابان نداریم و هرجا که اعضاء صلاح بدانند برای نامگذاری خیابان به نام هاشمی رفسنجانی در نظر بگیرند و ما با آن موافق هستیم.

عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: بعد از ۱۰ سال، بنایی برای دروغ گفتن و تهمت و نشستن بر صندلی شورا را ندارم و این واقعیتی است که من در فرآیند نامگذاری خیابان اشاره شده با فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی صحبت کردم و برای ما فرقی نمی کند که چه خیابانی به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی نامگذاری شود.

وی افزود: مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی نسبت به بنده در سال های دور لطف داشتند و حتی در کتاب «من زنده ام» در دو صفحه مطلبی را نوشته اند و اظهار مطالب غیرواقعی توسط برخی از اعضا جزء درگیر کردن ذهن مردم، چیز دیگری ندارد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین