تاج در مراسم افتتاح ورزشگاه ۳۵ هزار نفری امام رضا(ع):

باید فوتبال و فوتسال ما جزء ۱۰ رتبه برتر باشند

مهدی تاج

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: باید فوتبال و فوتسال ما باید بر اساس منویات مقام معظم رهبری جزء ۱۰ رتبه برتر باشند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نوشت: مهدی تاج دقایقی پیش در مراسم افتتاح ورزشگاه 35 هزار نفری امام رضا(ع) ضمن تشکر از افتتاح این ورزشگاه عنوان کرد: بی‌تردید ورزش با هیچ کدام از پدیده‌های اجتماعی قابل مقایسه نیست.

وی گفت: نقش فوتبال در پدیده‌های اجتماعی بسیار بوده که این امر سبب شده بسیاری از کشورهای جهان قدرت خود را با فوتبال به رخ سایرین بکشند.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه امشب به دلیل بازی پرسپولیس، خیابان‌های پایتخت خلوت است افزود: با اعتباری حدود 40 میلیارد تومان در آسیا بهترین تیم ملی بزرگسال فوتبال را داریم، علاوه بر این تیم ملی فوتبال ساحلی کشور ما نیز در جهان رتبه سوم را دارد و از نظر فوتسال نیز رتبه خوبی داریم.

تاج ادامه داد: باید فوتبال و فوتسال ما باید بر اساس منویات مقام معظم رهبری جزء 10 رتبه برتر باشند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین