در جمع جمهوری‌خواهان مجلس نمایندگان آمریکا

ترامپ: اوضاع درهمی را تحویل گرفته‌ایم/ هنوز نفهمیده‌ام چگونه ممکن است کسی توافق ایران را امضا کند

قیچی تند ترامپ در برخورد با اصحاب رسانه!

رئیس جمهور آمریکا گفت: ببینید چه اوضاع در همی را تحویل گرفته‌ایم؛ به کره شمالی و خاورمیانه نگاه کنید، به توافق بسیار بسیار بسیار دهشتناک ایران نگاه کنید؛ من هنوز نفهمیده‌ام چگونه ممکن است کسی چنین توافقی را امضا کند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، دونالد ترامپ، ضمن تقدیر از جمهوری خواهان کنگره و افرادی مانند دیک چنی که از ابتدا از وی حمایت کرده بودند گفت: در هشتم نوامبر، مردم آمریکا رأی به تغییری تاریخی دادند، همچنین آنها رأی به اقدامی جدی داده اند و با دادن رأی به ما در مجلس نمایندگان، سنا و کاخ سفید، دستوری صریح به ما داده اند: اکنون زمان آن رسیده است که وارد عمل شویم و کار را انجام دهیم. 

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، رئیس جمهور آمریکا گفت: برخی کشورها تا تعرفه ای صد درصدی برای محصولات ما گذاشته بودند در حالی که با تعرفه صفر، محصولات خود را در آمریکا به فروش می رساندند و هیچ احترامی برای کشور ما هم قائل نبودند. اکنون اوضاع فرق کرده است، اگر آنها چنین کاری بکنند، ما نیز همین کار را می کنیم و گمان نکنم گله ای در میان باشد. ما پای بندی خود را بار دیگر به سیاست حمایتی و بنیان توسعه و آبادی آمریکا اعلام خواهیم کرد. تجارت آزاد تجارتی بسیار ناعادلانه است و ما به دنبال تجارتی عادلانه هستیم. دیگر اجازه نمی دهیم مردمی باشیم که از آنها سوء استفاده می شود، این موضوع دهها سال بود که انجام می شد ولی دیگر ادامه نخواهد داشت. 

ترامپ افزود: ببینید چه اوضاع در همی را تحویل گرفته ایم؛ به کره شمالی و خاورمیانه نگاه کنید. به توافق بسیار بسیار بسیار دهشتناک ایران نگاه کنید. من هنوز نفهمیده ام چگونه ممکن است کسی چنین توافقی را امضا کند. من به صورت عمومی این سوال را می کنم، لطف کنید و بگویید چرا آنها این توافق را امضا کردند؟ باور کردنی نیست. ما بار دیگر اوضاع را مرتب می کنیم.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

اعلان غیررسمی پایان دوره دولتداری داعش
ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟
گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها
جنایت جدید رژیم آل‌سعود علیه شیعیان قطیف
اعدام ۳۳ جوان شیعه؛ واکنش عجیب ریاض به عملیات تروریستی داعش
گزارش‌های پراکنده از عملیات احتمالی مزدوران آمریکا در البوکمال
امید تروریست‌ها به آمریکا برای عملیات نظامی علیه محور مقاومت
« نبرد کرامت۲»؛ اعتصاب غذا را  به سلاحی مهارنشدنی تبدیل کرد
عقب‌نشینی اسرائیل پس از هشت‌روز
چرا حکومت‌های استبدادی در شمال آفریقا سقوط می‌کنند
بی‌وفایی آمریکا به دیکتاتورهای باوفا
پایگاه میدل‌ایست‌آی فاش کرد
نقش موساد در کودتای سودان
زندگی‌نامهٔ بانوی اول سابق آمریکا
همسر اوباما چگونه ستاره راک شد؟
از مبارزه مدنی تا بادبادک های آتشین؛ ابتکار عمل در مبارزه
۵ نکته درباره «راه پیمایی بازگشت»
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین