پایان کار ۸ جودوکار نوجوان ایران در تورنمنت آلمان؛

بریمانلو به نشان برنز دست یافت

مجید بریمانلو

تیم جودو نوجوانان ایران در پایان رقابت‌های بین‌المللی آلمان با یک نشان برنز به کار خود پایان داد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، در جریان روز نخست رقابت‌های جودوی نوجوانان برمن در آلمان،502 جودوکار از 18کشور به روی تاتامی رفتند. در این بین کشور میزبان با 133جودوکار بیشترین شرکت را به خود اختصاص داد و هلند با 117نفر و فرانسه با 48 نفر در رتبه های بعد قرار داشتند.

تنها مدال برنز تیم ایران در این رقابتها را مجید بریمانلو در وزن منهای 60 کیلوگرم بدست آورد.بریمانلو برای رسیدن به نشان برنز نمایندگان آلمان، جمهوری چک، بریتانیا و فرانسه را از پیش رو برداشت و در مبارزه پنجم مغلوب جودوکار فرانسوی شد وی در ادامه و در جدول شانس مجدد با شکست حریفی از هلند به نشان برنز دست یافت.

مهدی عباس زاده دیگر نماینده ایران در این وزن در مبارزه نخست از سد جودوکار کشور میزبان گذشت و سپس برابر حریفی از فرانسه نتیجه را واگذار کرد و حذف شد.

اما در وزن منهای 66 کیلوگرم علی یوسفی 4 بار به روی تاتامی رفت و با 3پیروزی مقابل حریفانی از آلمان و 2 حریف هلندی و 1شکست مقابل رقیب فرانسوی به کار خود در این رقابتها پایان داد.

 در وزن منهای 73 کیلوگرم علی صبوحی و علیرضا جعفرزاده با قبول شکست برابر جودوکاران کشور میزبان از دور رقابتها کنار رفتند، در این وزن 78 ورزشکار حضور داشتند.

مهرداد پولادی در وزن منهای 81 کیلوگرم در جدولی 52نفره پس ازشکست نماینده کشور میزبان مغلوب حریفی از فرانسه شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

همچنین سپهر علینژاد در وزن منهای 90 کیلوگرم و علی امینی در وزن به اضافه 90 کیلوگرم به ترتیب مغلوب جودوکاران آلمان و فرانسه شدند و به کار خود در این رقابت‌ها پایان دادند.

هدایت تیم اعزامی نوجوانان ایران به این رقابت‌ها بر عهده رضا چاه خندق بود.

این رقابتها امروز(یکشنبه) با انجام مبارزات رده سنی جوانان پیگیری خواهد شد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین