فراخوان وزارت ورزش و جوانان در حمایت از تیم ملی فوتبال برابر چین

تیم ملی

وزارت ورزش و جوانان برای حضور پرشور و گسترده هواداران و تماشاگران جهت حمایت از تیم ملی فوتبال ایران برابر چین فراخوانی صادر کرد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، وزارت ورزش و جوانان برای حضور پرشور و گسترده هواداران و تماشاگران جهت حمایت از تیم ملی فوتبال ایران برابر چین فراخوانی صادر کرد.

متن این فرخوان به شرح زیر است:

تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران در مسیر راهیابی به جام جهانی ٢٠١٨ روسیه روز سه شنبه ٨ فروردین ماه به مصاف تیم ملی چین خواهد رفت تا همچون دیدارهای قبلی خود و با برخورداری از حمایت همه جانبه، پرشور و گسترده تماشاگران و هواداران در ورزشگاه بزرگ آزادی و ان شاءالله پیروزی در این میدان، گام بلند دیگری جهت حضور در جام جهانی فوتبال بردارد.

به یقین حمایت و حضور دلگرم کننده هواداران تیم ملی فوتبال، ضمن تقویت روحیه بازیکنان و کادرفنی، شرایط را برای کسب نتیجه دلخواه رقم زده و موجبات خوشحالی و نشاط هر چه بیشتر ملت بزرگ ایران را در ایام عید نوروز فراهم خواهد آورد.

وزارت ورزش و جوانان ضمن اعلام حمایت همه جانبه از تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران، از مردم عزیز و علاقمندان به فوتبال می خواهد که همچون حضور شکوهمند و هوشمندانه در مسابقات گذشته، در دیدار حساس روز سه شنبه (هشتم فروردین ماه) در برابر تیم ملی چین نیز با حضور گسترده در ورزشگاه آزادی روزی غرورانگیز و افتخارآفرین را در تاریخ ورزش ایران ثبت کنند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین