رقابت‌های والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا - میانمار

هفت تیم صعود کننده مشخص شدند

والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا

دومین روز دور مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان آسیا با سه دیدار پیگیری شد و هفت تیم صعود کننده به مرحله بعد مشخص شدند.

به گزارش «نسیم آنلاین» به نقل از فدراسیون والیبال، یازدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر زیر 19 سال آسیا با حضور 11 تیم از روز سه شنبه در شهر نایپیداو کشور میانمار شروع شده است.

در پایان دور مقدماتی این رقابت‌ها تیم‌های اول و دوم چهار گروه به مرحله بعد صعود می‌کنند تا برای رتبه‌های نخست تا هشتم به مصاف یکدیگر بروند و تیم‌های سوم سه گروه نیز برای رتبه‌های نهم تا یازدهم مسابقه خواهند داد.

در دومین روز این رقابت‌ها تیم‌های استرالیا، کره جنوبی و ژاپن مقابل حریفان خود به پیروزی دست یافتند تا هفت تیم صعود کننده مشخص شوند.

در گروه نخست تیم‌های استرالیا و میانمار با یک برد و کسب 3 امتیاز در رتبه های اول و دوم قرار گرفتند و صعودشان قطعی شد. این دو تیم فردا برای صدرنشینی در گروه به مصاف یکدیگر می‌روند. در این گروه تیم هنگ کنگ سوم شد و در ادامه رقابت‌ها برای رتبه نهم تا یازدهم به میدان خواهد رفت.

در گروه دوم، کره جنوبی با دو برد و 6 امتیاز صعودش قطعی شد و تیم‌های ایران و بنگلادش که یک شکست تجربه کردند، فردا برای سهمیه دوم این گروه به مصاف یکدیگر می‌روند.

در گروه سوم نیز تیم‌های تایلند و ژاپن با یک برد و 3 امتیاز صعودشان قطعی شد و فردا برای صدرنشینی به مصاف یکدیگر می روند. در این گروه نیز تیم سریلانکا سوم شد و از مرحله بعد برای رتبه های نهم تا یازدهم به مصاف حریفان خود خواهد رفت.

در گروه چهارم نیز تنها دو تیم چین و چین تایپه حضور دارند که قبلا صعودشان قطعی شده بود.

در مرحله دوم رقابت های قهرمانی نوجوانان آسیا تیم های اول و دوم گروه های اول با سوم و دوم با چهارم همگروه خواهند شد.

بدین ترتیب تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در صورت شکست بنگلادش و صعود به مرحله بعد با تیم های چین، چین تایپه و کره جنوبی در گروه F همگروه می شود که نتایج دور رفت مقابل کره جنوبی در این گروه دوباره محاسبه می شود.

در گروه E نیز چهار تیم استرالیا، میانمار، تایلند و ژاپن قرار می‌گیرند تا در روزهای شنبه و یکشنبه دیدارهای این مرحله برگزار شود.

در مرحله پلی آف تیم های اول تا چهارم گروه F به صورت ضربدری به مصاف تیم‌های گروه E می‌روند و برنده ها سهیمه جهانی می‌گیرند و راهی مرحله نیمه نهایی خواهند شد. تیم‌های بازنده نیز برای رتبه پنجم تا هشتم در مراحل نیمه نهایی و نهایی به مصاف یکدیگر می روند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین