وزیر ارتباطات:

خرید هر کالای خارجی مساوی با حذف یک شغل در کشور است/ فرهنگ مصرف تولیدات و محصولات داخلی باید نهادینه شود

محمود واعظی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: فرهنگ مصرف تولیدات و محصولات داخلی باید نهادینه شود چرا که خرید هر کالای خارجی مساوی با حذف یک شغل در کشور است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نوشت: محمود واعظی امشب در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مازندران که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی پایه اصلی بخش خصوصی است، اظهار کرد: دولت به موفقیت‌های خود ادامه می‌دهد و برای ضعف‌های خود راه‌حلی پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه در شعار امسال به موضوع تولید و اشتغال توجه ویژه‌ای شده است، افزود: مسیر اقتصاد مقاومتی را دنبال می‌کنیم و ممکن است حتی پروژه‌های جدیدی را برای آن تعریف کنیم.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که به عنوان وزیر معین دولت یازدهم در مازندران است، تصریح کرد: مسأله معیشت مردم باید گوشه ذهن ما باشد و تصمیمات ما باید به نحوی نان بر روی سفره مردم شود.

این مسؤول با بیان اینکه دولت باید به روستائیان توجه ویژه‌ای کند، اظهار کرد: باید رویکرد خود را برای تحقق شعار سال عوض کنیم و اعتقاد داریم که امروز مردم نباید برای امور اداری به ادارات مراجعه کنند بلکه باید کارها الکترونیکی انجام شود.

واعظی با اشاره به اینکه خدمات باید تولید ثروت کند، بیان کرد: ما در کشور کمتر به خدمت توجه داریم ولی در کشور سوئیس 80 درصد امورات براساس خدمات‌دهی است.

وزیر معین دولت یازدهم در مازندران با بیان اینکه دستگاه‌ها برنامه‌ای برای بحث اشتغال و تولید ارائه کنند، تأکید کرد: فرهنگ مصرف تولیدات و محصولات داخلی باید نهادینه شود چرا که خرید هر کالای خارجی مساوی با حذف یک شغل در کشور است.

واعظی با بیان اینکه ایرانیان خارج از کشور را برای سرمایه‌گذاری در داخل کشور تشویق کنیم، گفت: سرمایه‌گذاری بسیار مهم و باید برای توسعه سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی، امنیت سرمایه‌گذاری را ایجاد کنیم و بدانیم وقتی سرمایه‌گذاری وارد کشور می‌شود به دنبال خود مدیریت و فناوری هم می‌‌آورد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین