جودو گرندپری تفلیس

پایان کار جودوکاران ایرانی در روز سوم

جودو

کار ملی‌پوشان جودوی کشورمان با پیگیری مبارزات اوزان ۹۰-، ۱۰۰- و سنگین وزن در گرندپری تفلیس به پایان رسید.

به گزارش «نسیم آنلاین» و به نقل از سایت فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، در سومین روز از دومین مرحله پیکارهای جودو گرندپری در سال 2017 که از روز جمعه 111فرودین ماه در شهر تفلیس کشور گرجستان در حال پیگیری است 4 جودوکار کشورمان در 3وزن روی تاتامی رفتند.

بر اساس این گزارش در وزن 90- کیلوگرم وحید نوری در مبارزه نخست با پشت سر گذاشتن حریف قزاق به دور بعد راه یافت. وی در ادامه مغلوب جودوکار قدرتمند کشور میزبان دارنده نشان برنز گرند اسلم 2017 باکو و دو نقره گرند اسلم باکو 2015 و 2014 شد.

حامد رشیدی دیگر نماینده کشورمان در این وزن پس از استراحت در دور نخست، مغلوب جودوکاری از اسلواکی با کارنامه نشان نقره اپن اروپا و برنز اپن آفریقا در سال 2017 شد.

در وزن 100- کیلوگرم رضا رضایی در گام نخست نتیجه را به جودوکار گرجستان دارنده نشان برنز جوانان جهان در سال 2015 و دو عنوان قهرمانی کاپ امیدهای 2016 اروپا و کاپ جوانان 2015 اروپا واگذار کرد.

در سنگین وزن نیز جعفر پهلوانی برابر حریف گرجی که عنوان سوم گرند اسلم 2017 باکو، قهرمانی اپن 2015 اروپا و نایب قهرمانی اپن 2017 اروپا را یدک می کشد، مغلوب شد. 

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین