حسن سبحانی:

اقتضا ایران، تشکیل دولتی است که ادعای حل معجزه وار مشکلات را به موزه ها سپرده باشد

روز سوم ثبت‌نام نامزدهای ریاست جمهوری

داوطلب انتخابات ریاست جمهوری گفت: اقتضا ایران امروز، تشکیل دولتی است که ادعای حل معجزه وار مشکلات عدیده مردم را به موزه ها سپرده باشد و با جستجوی توانمند سازی دولت، نشان دهد که مشکلات واقعی و فعلی جامعه را می شناسد.

به گزارش «نسیم آنلاین»حسن سبحانی پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهور در نشست خبری اظهار داشت: به دلایل معین دوره توسعه یافتن کشور طولانی شده است. یعنی ما در نیل به توسعه یافتگی که موجبات رفاه و آرامش و معنویت انسان ها را تدارک می بیند، با تاخیر تاریخی مواجهیم.

وی افزود:از این روی برای جبران این عقب افتادگی طولانی، ملت ما باید انجام کارهای سختی را متعهد شود. بدون شک حداقل به یک دهه کوشش و هشیاری و کار و مشارکت نفس گیر در همه ابعاد احتیاج است تا جامعه وارد مرحله توسعه یافتگی خویش شود. 

این استاد اقتصاد دانشگاه تهران تصریح کرد: تحقق این مهم تشکیل دولت هایی را می طلبد که با تبیین عادلانه و اخلاق مدارانه امور، پیچیدگی های آن را به مردم بگویند و در کنار آنان ، لزوم حل و فصل و گشایش مشکلات سخت و گره ی برداشته ی اقتصادی، سیاسی و اجتماعی جامعه ایران را زمینه سازی کنند.

به گزارش فارس سبحانی ادامه داد: اقتضا ایران امروز، تشکیل دولتی است که ادعای حل معجزه وار مشکلات عدیده مردم را به موزه ها سپرده باشد و با جستجوی توانمند سازی دولت، نشان دهد که مشکلات واقعی و فعلی جامعه را می شناسد. دولتی که شجاعانه به ملت بگوید طی کردن این مسیر به تحمل رنج و سختی و فداکاری نیازمند است.

وی در پایان تاکید کرد: مساله امروز ملت، آماده شدن برای بستن کمربندهای کار، تلاش، تحمل ریاضت و پرداختن هزینه های آزادی، استقلال و عدالت به منظور سرعت بخشیدن به حرکت کُند توسعه یافتگی ایران است. و من تشکیل چنین دولتی را تعقیب میکنم.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین