زارع‌فومنی در جمع خبرنگاران:

روحانی پاسخگوی اصلاح‌طلبان نیست/ نباید رحم اجاره‌ای را کاندیدای ریاست‌جمهوری کرد

محمد زارع فومنی

داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه روحانی پاسخ‌گوی اصلاح‌طلبان نیست گفت: نباید رحم اجاره‌ای را کاندیدای ریاست‌جمهوری کرد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، تسنیم نوشت: حجت‌الاسلام  دبیرکل حزب مردمی اصلاحات پس از ثبت‌نام در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، اظهار داشت: امروز بزرگ‌ترین تصمیم زندگی‌ام را گرفتم و وارد انتخابات شدم.

وی ادامه داد: من با روسای جمهور قبلی در ستادهایشان فعال بودم و به عنوان اصلاح‌طلب میانه‌رو وارد عرصه انتخابات شدم تا نظام اجرایی را تغییر دهم و این اولین برنامه من است تا مدیریت را به نسل دوم و سوم انتقال دهم.

داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری تصریح کرد: امروز آمدم تا به جوانان بگویم تبعیض را از بین ببریم و دولت جوان تشکیل دهیم.

زارع‌فومنی با تاکید بر اینکه اولین رئیس‌جمهوری خواهم بود که مدیران نسل اول را تغییر می‌دهم، گفت: روحانی اصلاح‌طلب نیست و تصمیم جناح اصلاح‌طلب در حمایت از روحانی انتخاب بد و بدتر است.

وی خاطرنشان کرد: من دو دوره رئیس ستاد رئیس دولت اصلاحات در قم بودم و روزنامه صدای اصلاحات را منتشر می‌کنم. شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان مرجع تصمیم‌گیری برای اصلاح‌طلبان نیست.

داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری معتقد است: اصلاحات تفکر است، نباید بُت در کشور درست کرد و بُت کذایی را باید شکست. من اولین حزب اصلاح‌طلب را با برند اصلاحات تشکیل دادم و آمادگی کار تشکیلاتی داریم و مردم باید از احزاب انتخاب کنند و وزرا حزبی باشند.

زارع‌فومنی با انتقاد از عملکرد روحانی، تصریح کرد: روحانی پاسخگوی اصلاح طلبان نیست. من اصلاح طلب افراطی را قبول ندارم و اصلاح طلبی باید چارچوب داشته باشد.اصلاحات در کشور نهادینه نشده است.

وی تصریح کرد: اصلاحات از اول سر نداشت و زمانی که وارد صحنه شد مشکلات زیادی داشت.

داوطلب دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری تصریح کرد: نباید رحم اجاره‌ای را کاندیدای ریاست جمهوری کرد؛ اصلاحات یک تفکر است و شخص نیست. از دوره مشروطه افراد زیادی برای اصلاح جامعه وارد صحنه شدند اما سرکوب شدند. همه آنها قیام کردند تا جامعه اصلاح شود.

وی گفت: اصلاح‌طلبی به دیگران حق حرف زدن می‌دهد و من می گویم زنده باد مخالف من و دست مخالفم را می بوسم. امروز کسانی ادعای اصلاح طلبی می‌کنند که یک روز هزینه ندادند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین