در گفتگو با «نسیم آنلاین»:

توضیحات مقام مسئول درباره قطعی‌های پراکنده برق در تهران!/ دلیل قطعی برق تهران افتادن شاخه درختان و بهسازی شبکه توزیع است

توزیع برق

به گفته کامبیز ناظریان"در حال حاضر، به هیچ عنوان قطعی برق برنامه ریزی شده ای برای مشترکان تهرانی وجود ندارد.

معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، قطعی های برق در برخی نقاط پایتخت را پراکنده و با نرخی پایین برشمرد و احتمال داد که این قطعی‌ها با قطع درختان و نوسازی و بهسازی شبکه برق ارتباط داشته باشد.

به تازگی در گوشه و کنار پایتخت، قطعی‌های برق به صورت موردی و در ساعات میانی روز گزارش شده که این قطع و وصل شدن شبکه برق در این نواحی، ذهنیت قطعی های برنامه ریزی شده را تقویت کرده است.

"کامبیز ناظریان"، در گفتگو با «نسیم آنلاین»، تاکید کرده که هیچ محدودیتی در تامین برق مشترکان تهرانی وجود ندارد و اذعان داشته که با توجه به گستردگی شبکه توزیع و انتقال برق، انجام سرویس‌های پیشگیرانه با هدف پایداری برق در فصل تابستان صورت می‌پذیرد.

وی در عین حال تصریح کرد که در روزهای اخیر، برق رسانی در پایتخت دارای پایداری کامل بوده، مگر در برخی موارد که به صورت پراکنده قطعی‌هایی صورت گرفته که این موارد هم تحت کنترل بوده است.

به گفته این مقام مسئول در  شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، در حال حاضر، به هیچ عنوان قطعی برق برنامه ریزی شده ای  برای  مشترکان تهرانی  وجود ندارد.

وی تعداد مشترکان برق تهران بزرگ را  دستکم چهار میلیون و چهار 400 هزار مشترک دانسته و گفته که هم اکنون شبکه انتقال و توزیع برق پایتخت با استاندارد های بین المللی فاصله ای  ندارد.

ناظریان، عمر متوسط شبکه انتقال و توزیع برق در تهرنا بزرگ را بین 10 تا 30 سال خواند و اظهارداشت که عمر متوسط شبکه توزیع به نوع تجهیز و کاربری و میزان آمپراژ تامین برق بستگی دارد.

وی اضافه کرد که وضعیت شبکه برق تهران بزرگ به غیر از برخی موارد قطعی های پراکنده از پایداری کامل برخوردار است.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین