در پی اهانت به ساحت امام رضا(ع) توسط ستاد انتخابات روحانی

شنبه در ایلام عزای عمومی اعلام شد

روحانی

در پی اهانت به ساحت امام هشتم (ع) در ستاد انتخاباتی روحانی در ایلام فردا، شنبه در ایلام عزای عمومی اعلام شد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، در پی اهانت به امام هشتم (ع) در ستاد انتخاباتی روحانی در ایلام فردا (شنبه) در ایلام از سوی آیت‌الله محمدنقی لطفی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام عزای عمومی اعلام شد.

هفته جاری در حین برگزاری مراسم راه‌اندازی ستاد انتخاباتی روحانی در استان ایلام مجری این برنامه با قرائت شعری به ساحت امام رضا (ع) توهین می‌کند.

این اقدام از سوی مردم و روحانیون و رسانه‌های انقلابی استان ایلام به شدت محکوم شده و از سوی آیت‌الله محمدنقی لطفی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام فردا (شنبه ) عزای عمومی اعلام شد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس