رئیس شورای اسلامی شهر تهران:

درخواست مرخصی شهردار به رئیس شورا قانونی است

سخنرانی مهدی چمران، رئیس شورای شهر تهران در بزرگداشت روز جهانی شهرها

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به سوالاتی پیرامون روند مرخصی شهردار گفت: در سنوات گذشته شورا نیز شهرداران وقت درخواست‌های مرخصی شان را به رئیس شورا به عنوان مسئول اداری وامور شورا ارائه میدادند و نیازی به طرح در صحن شورا نبوده است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، مهدی چمران در جریان سیصد و چهل و چهارمین جلسه شورا و در پاسخ به سوالات برخی اعضا شورا در خصوص عدم طرح موضوع مرخصی شهردار تهران در صحن شورا اظهار داشت: مسئله مرخصی شهردار همانند سنوات گذشته و دوره‌های قبلی به رئیس شورا به عنوان مسئول اداری شورا که در قانون هم آمده تحویل داده می‌شود که در این دوره نیز آقای قالیباف مرخصی 20 روزه‌ای را به هیات رئیسه شورا و بنده تحویل داده‌اند.

وی در ادامه خاطر نشان ساخت: در سنوات قبلی شورا و آنچه در اسناد وجود دارد شهردار درخواست مرخصی‌اش را رسما و کتبا به رئیس شورا ارائه می‌کرده است و دیگر نیازی به طرح آن در صحن شورا نبوده و نیست چراکه طبق قانون رئیس شورا مسئول اداری شورا است.

چمران افزود: شهردار تهران با توجه به اینکه مرخصی هستند اما بعد از هر سفر انتخاباتی و هر برنامه‌ای به پایتخت بر می‌گردند و در حین مرخصی نیز به امور شهرداری می‌پردازند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین