حواشی پرسپولیس را جمع می‌کنیم

گرشاسبی: با تاج برای حل مشکلات مالی پرسپولیس به وزارت رفتیم/ استعفای زادمهر موضوع جدیدی نبود

حمیدرضا گرشاسبی

عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس، گفت: امروز برای حل مشکل مالی به وزارت ورزش رفتیم که مهدی تاج هم در این جلسه حضور داشت.

به گزارش «نسیم آنلاین»، حمیدرضا گرشاسبی در گفتگو با فارس، در مورد استعفای محمد زادمهر از هیأت مدیره پرسپولیس گفت: استعفای زادمهر اتفاق جدیدی نیست، او قبل از سفر به خارج از کشور استعفایش را اعلام کرد. نباید فراموش کنیم که در پایان فصل، قرار داریم و طبیعتا تغییراتی در باشگاه حاصل خواهد شد. 

وی در مورد اینکه امروز به وزارت ورزش رفته بود، عنوان کرد: به وزارت رفتیم و جلسه‌ای با مدیران برگزار کردیم، به هر حال وزارت متولی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس است. درخواست کردیم برای حل مشکلات مالی به ما کمک کنند. جلسه خیلی خوبی بود و مهدی تاج هم در آن حضور داشت، درخواست زیادی نداریم و فقط حق خودمان را می‌خواهیم، می‌خواهیم حق‌مان از بلیط‌فروشی پرداخت شود. میانگین حضور هواداران در ورزشگاه 55 هزار نفر در دیدارهای پرسپولیس بوده است که با احتساب حداقل بلیط‌فروشی که نفری 10 هزار تومان است،‌اگر پول ما پرداخت شود، تمامی مشکلات مالی ما حل خواهد شدو  با بازیکنان تسویه‌حساب می‌کنیم.

عضو هیأت مدیره پرسپولیس تأکید کرد: از طرف دیگر، از اسپانسر بیش از 20 میلیارد طلب داریم که باید آنها پول ما را پرداخت کنند، امیدوارم امروز تا پایان ساعت اداری با تلاش‌هایی که صورت می‌گیرد به باشگاه پول برسد.

گرشاسبی در پاسخ به این سؤال که آیا مشکلات پرسپولیس حل خواهد شد،‌ اظهار داشت: بله، به هر شکل ممکن تلاش می‌کنیم تا مشکلات‌مان و حواشی حل شود، بازیکنان تیم‌مان امروز به تمرین می‌روند، پرسپولیس یک تیم مردمی که بازیکنان و هوادارانش از جایگاه رفیعی بهره می‌برند. دلجویی از دو طرف کارآمد است، تمریناتمان را بدون مشکل پیگیری خواهیم کرد و دوست نداریم مثل مدیرانی باشیم که بعد از رفتن ما بازیکنان نسبت به فعالیت ما بدبین باشند. 

عضو هیأت پرسپولیس در پایان گفت: اسپانسر راضی بود تا در صورت تمدید قرارداد مثل باشگاه استقلال به ما حواله بدهد، که این موضوع مورد تأیید ما نبود، چرا که می‌خواستیم پرداختی ما به بازیکنان نقدی باشد، تسویه‌حساب غیرشفاف و غیرنقدی مورد تأیید ما نیست و ما می‌خواهیم تسویه‌حساب نقدی کنیم.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین