میرسلیم در جمع مردم قم:

اگر من رئیس‌جمهور شدم و دروغ گفتم خودم از قدرت کنار می‌روم/ دولت نباید بر مردم ریاست کند و فخر بفروشد

میرسلیم

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه دولت باید با مردم روراست باشد و اگر ضعفی داشت صادقانه با مردم بازگو کند نه اینکه آن را کتمان کند و دروغ بگوید، گفت: اگر من در خدمت شما بودم و دروغ گفتم خودم از قدرت کنار می‌روم.

به گزارش «نسیم آنلاین»، سید مصطفی میرسلیم، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری امروز (دوشنبه، 11اردیبهشت) با حضور در جمع مردم شهر مقدس قم در مسجد حضرت ابوالفضل(ع) این شهر با تبریک ولادت حضرت عباس(ع) و روز جانباز اظهارکرد: امیدوارم ما نیز همانند حضرت عباس(ع) قدر ولایت و ولی امرمان را بدانیم.

وی افزود: ما شعارمان را احقاق حق قرار دادیم و گفتیم حق گرفتنی است. اگر ما از احقاق حق صحبت کردیم، از مکتب امام سجاد(ع) یاد گرفتیم و از غربی‌ها مفاهیم حقوقی را نیاموختیم.

میرسلیم با بیان اینکه تا در کشور محرومیت وجود داشته باشد پیشرفت میسر نیست، اظهار داشت: متاسفیم که 38 سال از انقلاب گذشته است اما هنوز نتوانستیم محرومیت را از کشور بزداییم.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: ما هنوز کسانی را در کشور داریم که محتاج نان شب هستند و از طرفی مراسمات جشنی را می‌بینیم که باقیمانده غذای آنها می‌تواند صدها گرسنه را سیرکند. رسیدگی به محرومان تنها شعار من نیست.

میرسلیم با بیان اینکه چرا باید ما در این کشور شاهد تبعیض باشیم، گفت: وقتی شما زندگی رهبر انقلاب را ببینید، جلوه ای از تشریفات و تجملات نخواهید دید. امروز رهبری با سخنانشان دنیا را به لرزه می اندازند اما زندگی توام با زهد دارند. آقازاده بازی در زندگی ایشان وجود ندارد.

وی افزود: امروز نزدیک 10 میلیون نفر از ایرانیان از روستاها و شهرهای کوچک به حاشیه شهرها هجرت کردند و دچار بیکاری هستند. چرا نتوانستیم به روستاهای خود رسیدگی کنیم؟ روستاها تولیدکنندگان ما هستند. چرا باید روستاییان ما در حاشیه شهرها با حقارت زندگی کنند؟

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: ما می‌خواهیم حقوق مردم احقاق شود و محرومیت، حاشیه‌نشینی و تبعیض حذف شود. اگر همدلی میان مردم باشد این مشکلات به سرعت حل خواهد شد.

میرسلیم تصریح کرد: ما اعتقاد داریم دولت جمهوری اسلامی خود مردم هستند. من اصلا واژه رییس جمهوری را قبول ندارم. دولت ها باید خادم مردم باشند نه اینکه بر مردم ریاست کنند و به آنها فخر بفروشند.

وی با تاکید بر اینکه اگر مردم چنین دولتی را برگزینند، مشکلات کشور حل می‌شود، اظهار داشت: دولتی که سرکار می‌آید باید چشمش به خود مردم باشد. اگر دولت در دل مردم جای داشته باشد همه معضلات حل خواهد شد، در غیر اینصورت مردم مایوس می شوند و دیگر به نظام اعتماد نمی کنند و احقاق حقوق مردم میسر نخواهد شد.

میرسلیم با بیان اینکه دولت باید با مردم روراست باشد و اگر ضعفی داشت صادقانه با مردم بازگو کند نه اینکه آن را کتمان کند و دروغ بگوید، گفت: اگر من در خدمت شما بودم و دروغ گفتم خودم از قدرت کنار می‌روم. من به حزب موتلفه اسلامی گفتم اگر خواستم تزویر کنم شما باید من را به زیر بکشید.

میرسلیم ادامه داد: اگر یک فرد از تشکیلات حزبی بیرون آمد، حزب نمی‌گذارد وی به انحراف برود و به خودکامگی کشانده شود.

وی با بیان اینکه پیشنهاد حضور من در انتخابات با حزب موتلفه اسلامی بود و من با این پشتوانه وارد صحنه شدم، خاطرنشان کرد: چهار سال است که با یک تشخیص غلط که باید تورم را مهار کنیم، تمام کارخانه ها و صنایع را به رکود کشاندیم. امروز اولین همت همه دولت ها باید اشتغال مولد و تولید ملی باشد.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: کسانی را باید به مدیریت برسانیم که تجربه لازم را داشته باشند و اشتباهاتشان را بر سر مردم خراب نکنند.

وی تاکید کرد: اگر من در انتخابات پیروز شدم کوچکترین مماشاتی را با فساد نخواهم داشت و اگر خون من در خیابان ریخته شد بدانید به همین دلیل بوده است.

میرسلیم با بیان اینکه اگر من انقلاب را قبول دارم و انقلابی هستم، بنابراین باید در مقابل فساد بایستم زیرا فساد نظام را عین موریانه می‌خورد و مردم را مایوس می‌کند، گفت: اگر دست خود ما کج نباشد زیردستان ما دچار فساد نخواهند شد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین