ملکی:

کارگاه کفش شورآباد در آتش‌ سوخت/ حادثه هیچ مصدومی نداشت

آتش سوزی

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران از آتش‌سوزی یک کارگاه هزار متری کفش در شورآباد و اعزم ۴ ایستگاه آتش‌‌نشانی به محل حادثه خبر داد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران اظهار داشت:‌ در ساعت 00:45 بامداد آتش‌سوزی در یک کارگاه بزرگ واقع در شورآباد، میدان عبدل‌آباد به سامانه آتش‌نشانی اعلام و مأموران 4 ایستگاه آتش‌نشانی به همراه تانکر آب و خودروهای تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور آتش‌نشانان مشاهده شد در یک سوله یک هزار متری کارگاه کفش و کتونی آتش‌سوزی گسترده‌ای رخ داده و این سوله کاملاً شعله‌ور بود.

ملکی تصریح کرد: با توجه به اینکه محل حادثه خارج از محدوده استحفاظی آتش‌نشانی تهران بوده است اما مأموران بلافاصله وارد عمل شدند و به همراه آتش‌نشانی شورآباد و کهریزک نسبت به اطفا حریق اقدام کردند.

وی با اشاره به اینکه این حادثه خسارت مالی زیادی بر جای گذاشت، گفت: در ساعت 06:30 عملیات این حادثه به پایان رسید و محل حادثه تحویل نیروهای آتش‌نشانی شورآباد شد.

ملکی گفت: در این حادثه مصدومیتی نداشتیم.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین