حدادعادل:

کسانی که تلخی تفرقه را احساس کرده‌اند از تخریب نامزدهای جبهه مردمی خودداری کنند

حدادعادل

نایب‌ رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی با بیان اینکه هر دو نامزد جبهه مردمی امتیازات و توانایی‌های خاص خود را دارند، گفت: توصیه ما به همه دلسوزان که تلخی تفرقه را احساس کرده‌اند این است که از هرگونه تخریب نامزدهای جبهه خودداری کنند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، غلامعلی حداد عادل نایب‌رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در گفتگو با فارس، درباره نامزدهای این جبهه در انتخابات و تلاش برخی رسانه‌ها برای القای اختلاف میان آن‌ها، اظهار داشت: هرکدام از دو نامزد محترمی که از سوی جبهه مردمی به ملت ایران معرفی‌شده‌اند، دارای امتیازات و توانایی‌های خاص خود هستند و طبعاً در بین نیروهای انقلاب طرفدارانی دارند.

حداد عادل ادامه داد: نظر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی این است که هر دو نامزد، کاندیدای جبهه هستند و توصیه ما به همه دلسوزان و همه‌کسانی که تلخی تفرقه را درگذشته احساس کرده‌اند و بر تفرقه تأسف خورده‌اند، این است که از هرگونه تخریب در میان نامزدهای جبهه خودداری کنند.

نایب‌رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی بر همین اساس افزود: اگر نظر برخی به طرفداری از یکی از این دو نامزد است، باید هم‌سویی، هماهنگی و همکاری با طرفداران نامزد دیگر را واجب بدانند.

وی تأکید کرد: باید مراقب بود که در دام کسانی که نفع خود را در ایجاد بدبینی و اختلاف میان طرفداران این دو نامزد می‌دانند، نیفتیم

حداد عادل با اشاره به عملکرد دولت یازدهم و برنامه‌های ایجابی رئیسی و قالیباف برای تغییر وضع موجود، تصریح کرد: ما کاملاً به نتیجه تلاش‌ها امیدوار هستیم و ان‌شاءالله آنچه در انتخابات 29 اردیبهشت رقم خواهد خورد، به سود ملت ایران باشد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین