وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:

تعرفه های اینترنتی برای تولید داخلی نصف شد

محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مهمانان غرفه «نسیم» در هفتمین روز نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها

محمود واعظی گفت: اکنون همه کسانی که از ترافیک و از محتوای داخل استفاده می کنند اگر بسته ای نباشد ۵۰ درصد کاهش دارد و اگر هم بسته ای باشد خیلی کمتر می شود ،کاهش ها بیشتر شده است.

به گزارش «نسیم آنلاین»، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از کاهش 50 درصدی تعرفه های اینترنتی برای تولید داخلی خبر داد.

محمود واعظی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضع کاهش تعرفه های اینترنت برای تولید داخلی افزود: اکنون 50 درصد کاهش دادیم، یعنی اکنون همه کسانی که از ترافیک و از محتوای داخل  استفاده می کنند اگر بسته ای نباشد 50 درصد کاهش دارد و اگر هم بسته ای باشد خیلی کمتر می شود (کاهش ها بیشتر شده است.

  وی ادامه داد: اکنون شرکت های مختلفی که خدمات فیلم و برنامه های خود را  ارائه می دهند اگر محاسبه کنید خیلی کمتر از 50 درصد می شود.

وزیر ارتباطات در بحث اشتغال نیز گفت: ما در سال گذشته توجه ویژه ای داشتیم تا از کسب و کار های الکترونیکی اشتغال ایجاد کنیم.

وی افزود: با توجه به اینکه سال 96 نیز سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شده است و با توجه به فارغ التحصیلان زیادی که در این حوزه هستند یکی از مهمترین کارهای ما این است که با جدیت بیشتر کسب و کارهای الکترونیکی را راه اندازی و ساماندهی کنیم.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین