مهدی تاج:

طبق آیین‌نامه جدید باشگاهی که بازیکن به تیم ملی ندهد جریمه‌اش مشخص می‌شود

مهدی تاج

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در آیین‌نامه جدید انضباطی در خصوص در اختیار گذاشتن بازیکنان توسط باشگاه‌ها به تیم ملی، موردی را تدوین کرده‌ایم و به زودی آیین‌نامه جدید که منطبق با فیفا است را به مرحله اجرا در می‌آوریم.

به گزارش «نسیم آنلاین» به نقل از فدراسیون فوتبال، همایش هم اندیشی مدیران و کادر فنی تیم‌های ملی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی صبح امروز با حضور رئیس فدراسیون فوتبال، رئیس سازمان تیم‌های ملی، محصص و معینی و کادر تیم‌های ملی در هتل آکادمی فوتبال برگزار شد.

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در این نشست خطاب به کادر فنی تیم‌های ملی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی گفت: فدراسیون فوتبال برای همگام سازی و بررسی برنامه‌های تیم‌های ملی این نشست را تشکیل داده تا با بررسی و هماهنگی بتوانیم به وضعیت تیم‌ها رسیدگی کنیم. بر همین اساس از محصص و معینی خواستم تا در بخش فنی که  مسئول بحث واگذاری تیم‌های ملی به کادر فنی هستند، حضور داشته و در این نشست از نزدیک با دغدغه‌های کادر فنی تیم‌ها آشنا شوند.

وی ادامه داد: بخش مهمی که در تیم‌های ملی مطرح است اداره تیم‌های ملی و کار جمعی است تا با انجام کار گروهی عملکرد موفقی داشته باشیم. نقش هماهنگی و همدلی باعث می‌شود تا موفق شویم. بر همین اساس از شما می‌خواهم با فعالیت در کار گروهی و همدلی در راستای موفقیت تیم‌های خود همانند گذشته تلاش کنید.

تاج در ادامه از تدوین دستورالعمل اجرایی برای تیم‌های ملی خبر داد و گفت: دستورالعمل‌هایی را برای تیم‌های ملی تدوین می‌کنیم تا سازمان تیم‌های ملی با فعالیت‌های مستمر، باعث هماهنگی بیش از پیش تیم‌ها با یکدیگر شود. اگر شرایط مناسبی را برای تیم‌ها فراهم نکنیم، نمی‌توان برنامه‌های خود را به صورت مناسب پیش برد. باید حمایت‌های لازم از تیم‌های ملی صورت بگیرد و معتقدم باشگاه‌ها با حمایت‌های همه جانبه خود از تیم‌های ملی می‌توانند بستر مناسبی را برای رشد و توسعه فوتبال فراهم کنند.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: اگر این حمایت‌ها وجود نداشته باشد، هزینه‌هایی که در این زمینه مصرف شده، بی حاصل می‌ماند. فدراسیون فقط مسئول تیم‌های ملی نیست. باشگاه‌ها زیر نظر سازمان لیگ بوده و سازمان لیگ زیر نظر فدراسیون فوتبال است در همین راستا فدراسیون فوتبال نقش پدر خانواده بزرگ فوتبال را دارد. اگر باشگاه‌ها در زمانی که تیم‌های ملی نیازمند بازیکنان آنها هستند، در اختیارمان قرار ندهند، بدون شک بازدهی لازم را نخواهیم داشت.

وی تصریح کرد: معتقدم باشگاه‌ها باید تعامل داشته باشند و بر همین اساس در آیین نامه جدید انضباطی در خصوص در اختیار گذاشتن بازیکنان توسط باشگاه‌ها به تیم ملی، موردی را تدوین کرده‌ایم و به زودی آیین‌نامه جدید که منطبق با فیفا است را به مرحله اجرا در می‌آوریم.

تاج در پایان گفت: آیین نامه گویا است و به عنوان مثال اگر بازیکن به تیم ملی ندهند، شامل چه جریمه‌هایی می‌شوند، یا از لحاظ مالی به دلیل تخلفاتی که انجام می‌دهند، مبلغ تخلف کاملا مشخص است. این کار در دنیا در حال انجام است و ما نیز طبق آیین نامه فیفا و آیین نامه جدید انضباطی به زودی آن را اجرایی خواهیم کرد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین