جزئیات پرداخت وام ۱۵ میلیونی به معلولان

بازدید معلولان از برج میلاد تهران

معاون امورتوانبخشی بهزیستی استان تهران از پرداخت وام ۱۵ میلیون تومانی به معلولان دارای مدرک فنی حرفه‌ای درحوزه اشتغال خبر داد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، حسین اسدی گفت: در جلسه معاونت توانبخشی بهزیستی استان تهران به انجام راهکارهای جدید برای افزایش اشتغال معلولان درسال 96 تاکید شد.

وی افزود: راهکار‌هایی جهت افزایش اشتغال معلولان از سال‌های گذشته در دستور کار سازمان بهزیستی بوده که از آن جمله می‌توان به فعالیت مراکز آموزشی و توانبخشی روزانه و همچنین کارگاه‌های حمایتی اشاره کرد.

معاون امورتوانبخشی بهزیستی استان تهران از اجرای طرح‌های جدید جهت افزایش اشتغال معلولان در استان تهران خبرداد و خاطرنشان کرد: بر همین اساس برنامه مدونی در حال تهیه و تدوین است که از آن جمله می‌توان به گسترش مشاغل خانگی و کسب و کار خانگی و خرد اشاره کرد.

اسدی همچنین به پرداخت وام اشتغال به معلولان دارای مدرک فنی حرفه‌ای از سازمان مربوطه اشاره کرد و گفت: افرادی که دارای مدرک تخصصی باشند می‌توانند از وام ۱۵ میلیون تومانی بهزیستی استان تهران با اقساط مناسب استفاده کنند.

وی با تأکید بر اینکه وام اشتغال به معلولان واجد شرایط و از سنین ۱۸ تا ۵۰ سال پرداخت می‌شود، گفت: درسال جاری میزان اشتغال معلولان نسبت به سال گذشته افزایش خواهد یافت که از جمله راهکارهای در نظر گرفته شده توسعه مشاغل خانگی است.

منبع: میزان

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین