مهدی پازوکی در گفتگو با «نسیم آنلاین»:

اقتصاددان حامی دولت: من نامه حمایت از روحانی را امضا نکردم/ وصل شدن یارانه در شب انتخابات مانند دادن سیب زمینی در زمان احمدی‌نژاد است

مهدی پازوکی

پازوکی گفت: من هیچ لیستی را برای حمایت از آقای روحانی امضا نکردم، اسم من در لیست اقتصاددانان حامی آقای روحانی برای انتخابات نیست.

دکتر مهدی پازوکی اقتصاددان که این روزها نامش در لیستِ اقتصاددانان حمایت کننده از حسن روحانی برده می‌شود در گفتگو با «نسیم آنلاین» گفت: من هیچ لیستی را برای حمایت از آقای روحانی امضا نکردم. این اقتصاددان افزود: نام من در بین 150 اقتصاددان حامی آقای روحانی نباید باشد چرا که آدم سیاسی نیستم.

وی در خصوص واریز ناگهانی یارانه نقدی به حساب کسانی که یارانه شان قطع شده بود اظهار کرد: من اطلاع دقیقی در این خصوص ندارم و باید در این زمینه مطمئن شوم.

پازوکی عنوان کرد: من با دادن پول در شب انتخابات مخالفم و آن را مثل دادن سیب زمینی در زمان آقای احمدی نژاد می دانم.

این اقتصاددان افزود: البته سه برابر شدن یارانه کمیته امدادی ها قانون مجلس است و ربطی به انتخابات ندارد. بهتر است آقای نوبخت درباره واریز یارانه افرادی که یارانه شان قطع شده پاسخ دهد.

پازوکی گفت: من اصلا در جریان این مسئله نیستم. هنوز چنین چیزی را نه از دولت و نه از یک مقام رسمی شنیدم.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین