میرسلیم در جمع مردم تبریز:

نیازمند رئیس‌جمهوری انقلابی هستیم که به انقلابی بودنش افتخار کند

میرسلیم

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه نیازمند رئیس‌جمهوری انقلابی هستیم که به انقلابی بودنش افتخار کند، گفت: در این چهار سال، هر ماهی که از دست دادیم را باید ماهها تلاش کنیم تا بتوانیم جبران کنیم.

به گزارش «نسیم آنلاین»، سید مصطفی میرسلیم کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع مردم تبریز  و در سالن اجتماعات مصلی این شهر، گفت: به کسی باید رای داد که از ته دل به ایرانی اعتقاد داشته باشد و ایرانی را فدای بیگانه نکند؛ چرا باید انقدر خودمان را ضعیف بشماریم که برای آب خوردنمان هم منتظر گوشه چشم بیگانه باشیم؟

وی افزود: ما را از تهدیدهای آمریکا نترسانید زیرا با این تهدیدات ما استوارتر می‌شویم. ما رئیس‌جمهوری را نمی‌خواهیم که ایران را به سلاخ‌خانه آمریکا بکشاند.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه همه مشکلاتی که ایجاد کردند و بیکاری هایی که رشد یافته است به این سادگی حل نخواهد شد، تصریح کرد: در این چهار سال، هر ماهی که از دست دادیم را باید ماهها تلاش کنیم تا بتوانیم آنها را جبران کنیم.

میرسلیم ادامه داد: همت برادران سپاهی ما در صنایع موشکی، عامل اقتداری برای دیپلمات های ما شد تا بتوانند در مقابل غربی‌ها مذاکره کنند.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: اشتباه یک دولت را همه ملت باید تحمل کند. اشتباه دولت یازدهم در سیاست مهار تورم،‌ باعث به رکود کشاندن صنایع کشور بود.

وی با اشاره به اینکه ما نیازمند یک رئیس‌جمهور انقلابی هستیم که به انقلابی بودنش افتخار کند؛ گفت: البته برخی انقلابیون هستند که امروز پشیمان شده‌اند.

میرسلیم ادامه داد: فردی باید انتخاب شود که رسیدگی به محرومان را افتخار خود بداند. رئیس‌جمهوری که بخواهد تنها 4 ساعت در روز کار کند که نمی‌تواند کشور را به جایی برساند. وزرایی که بیشتر بفکر کار و کاسبی خود هستند که نمی‌توانند درد ملت را دوا کنند.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: نمی‌شود کسی رئیس‌جمهور بشود و هر روز هم استخر برود و مدام بفکر رفاه خود و خانواده‌اش باشد.

وی خاطرنشان کرد: فرد انقلابی کسی است که اعتقاد عملی به ارزش‌های انقلاب داشته باشد.

میرسلیم با بیان اینکه امروز هواداران برخی کاندیداها را که می‌بینیم،‌ فکر می‌کنیم انگار از اروپا آمده‌اند؛ اصلا انقلاب و ارزهایش را مسخره می‌کنند، تصریح کرد: در دولت یازدهم بین دو دسته از وزرا بر سر مسائل اقتصادی اختلاف بود. آن رئیس‌جمهوری که تجربه داشته باشد می‌تواند این نظرات را مدیریت کند.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پایان اظهار داشت: معنای دولت را قبل از پیروزی انقلاب مرحوم امام(ره) در یک کلمه برای همه روشن کرد و فرمود «دولت‌ها نوکر مردم هستند».

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین