رئیسی در سمنان:

به مردم گزارش دهید که چند مسکن اجتماعی ایجاد کرده‌اید/ چرا باید یک‌میلیون تحصیل‌کرده بیکار داشته باشیم؟

همایش حامیان رئیسی

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم دغدغه‌مند و گله‌مند هستند؛ چرا باید یک‌میلیون تحصیل‌کرده بیکار داشته باشیم و هزاران کارگاه و کارخانه یکی پس از دیگری تعطیل شود.

به گزارش «نسیم آنلاین»، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی دقایقی قبل در جمع پرشور مردم در سالن غدیر سمنان اظهار کرد: خود را بیش از شما نمی‌دانم و هویت بنده از ناحیه انتصاب به انقلاب و خدمت به مردم و امام رضا(ع) است.

وی افزود: احساسات پاک شما به خدمتگزار ملت و خادم آستان قدس رضوی است؛ کشور ما با حضور سرمایه‌های بسیار انسانی از غنایی بهره‌مند است تا جزو کشورهای ثروتمند عالم باشد، چون بزرگترین سرمایه یک کشور نیروی انسانی فرهیخته یک کشور است

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیان کرد: آنچه سایه جنگ را کنار زده، حضور شما مردم در صحنه است.

رئیسی بیان کرد: قفل کسب و کار، بیکاری و فقر را کلیدی که در دستان جوانان و مردم برومند است، می‌گشاید.

وی با بیان اینکه بیگانگان دری را نگشاده‌اند و معطل نگه‌ داشتن کشور اشتباه است، ادامه داد: بدون توجه به ذخایر مادی و انسانی کشور کار کردن اشتباه است.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه ایران ملجأ و پناه بی‌نوایان و مستضعفان است و باید به مناسبات جهانی و منطقه‌ای اندیشید، بیان کرد: تنها در جهان چهار کشور نداریم و باید با تمام کشورها ارتباط داشت.

رئیسی با تأکید بر اینکه کشاورزی باید فعال شود، گفت: مردم دغدغه‌مند و گله‌مند هستند؛ چرا باید یک‌میلیون تحصیل‌کرده بیکار داشته باشیم و هزاران کارگاه و کارخانه یکی پس از دیگری تعطیل شود.

وی با بیان اینکه چرا کشور با این‌همه امکان مشکل دارد و باید دانست مشکل کجاست، افزود: چرا با وجود اینکه کشور امکانات زیادی دارد، کارخانه‌ها یکی پس از دیگری از کار می‌افتند.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد: نگاه به بیگانه چه نگاهی است؛ ما با تمام جهان مناسبات دوستانه خواهیم داشت، اما اولویت کورهای منطقه است.

رئیسی افزود: سهم ما از تجارت بین‌الملل چقدر است و با عراق و سایر کشورهای منطقه چقدر ارتباط داریم؛ صادرات تولیدات کشور باید تسهیل شود و برای کشاورز کار به‌صرفه باشد.

وی تأکید کرد: مشکل کشور ما ضعف مدیریتی و اقتصادی است و باید سالانه یک‌میلیون شغل در کشور ایجاد شود و قانون ما را مکلف کرده است.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: این قانون باید اجرایی شود و ظرفیت‌های زیادی در کشور وجود دارد.

رئیسی با بیان اینکه مشکلی با اینترنت نداریم و باید به اقتصاد اینترنت و فضای مجازی توجه شود، گفت: رابطه با تمام کشورها باید افزایش یابد و سهم ما از دریا بیشتر شده و اقتصاد دریا و فضای مجازی فعال شود.

وی با اشاره به اینکه مسکن مهر سالانه فقط 6 درصد پیشرفت داشته درصورتی‌که صنعت پیشران است، افزود: برای چه مسکن ساختن را تعطیل و خانواده‌ها را ناامید کرده‌اید.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: به مردم گزارش دهید که چند مسکن اجتماعی ایجاد کرده‌اید.

رئیسی با بیان اینکه مردم از مدیران ذهنیت خوبی ندارند و باید مشکل قاچاق کالا حل شود، گفت: بحث ما ته‌لنجی و کوله‌بری نیست؛ اما کسی که ده‌ها کانتینر جنس وارد کشور می‌کند، باید با آن فرد برخورد شود.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین