طی بیانیه‌ای اعلام شد

حمایت جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران از "رئیسی"

رئیسی‌

جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران حمایت خود را از "رئیسی" اعلام کرده و از مردم بویژه دانشجویان و جوانان خواستند تا با انتخاب هوشمندانه خود مسیر شکوفایی استعدادهای جوانان و نیل به آرمان‌های انقلاب اسلامی را تسهیل کنند.

به گزارش «نسیم آنلاین»، جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران حمایت خود را از «حجت‌الاسلام رییسی» اعلام کرده و از مردم بویژه دانشجویان و جوانان خواستند تا با انتخاب هوشمندانه خود مسیر شکوفایی استعدادهای جوانان و نیل به آرمان‌های انقلاب اسلامی را تسهیل کنند.

در ابتدای این بیانیه آمده است: وضعیت نابسامان علمی دانشگاه های کشور در سال های اخیر و نیز وضع أسف بار اقتصادی و معیشتی دانشجویان که رکن اساسی مجموعه ی دانشگاه را تشکیل می دهندما، دانشجویان دانشگاه تهران را برآن داشت تا در آستانه ی وقوع انتخابات ریاست جمهوری، ضرورت ایجاد تحولی اساسی در فضای علمی، فرهنگی و اقتصادی را در کشور متذکر شویم.
 
در ادامه تاکید شده است: امروز عملکرد ضعیف در فرایند جذب اساتید هیئت علمی و نیز کاهش تعامل علمی دانشجویان، مجروح دشنه ی دو قطبی سازی است.وضعیت نامساعد اقتصادی توان و اشتیاق دانشجویان را برای هرگونه پژوهش و ابتکار علمی سلب کرده ناتوانی در رفع مسائل اساسی زندگی دانشجویان از جمله در مسئله ی ازدواج و نیز بی اعتنایی دولت به استفاده از ظرفیت فارغ التحصیلان جوان دانشگاه ها در تصمیم گیری ها و مسئولیت های مهم کشور، بر نا امیدی دانشجویان جوان که مهم ترین سرمایه های مملکت هستند، دامن زده است و فاجعه ی تنزل سطح و رتبه علمی دانشگاه‌های کشور را رقم زده است.

در قسمت دیگری تصریح شده است: ما، دانشجویان دانشگاه تهران ضمن مسئول دانستن دولت یازدهم در بروز این مشکلات و در حالی که حکم فرمایی گفتمان علم پایان دو قطبی سازی در دانشگاه ها،ایجاد همبستگی در بین دانشجویان اعتماد به جوانان و به تبع آن اعتلای علمی و فرهنگی ایران اسلامی را خواستاریم.
 
این دانشجویان تاکید کردند: حضور حجت الاسلام دکتر رئیسی را که با شعار تغییر به نفع مردم و با نگاهی فراجناحی وارد عرصه ی انتخابات شده و در عمل همواره مقید به استفاده از ظرفیت فکر و نیروی جوانان بوده اند را موهبتی الهی دانسته و متعهد می شویم تمام توان خود در حمایت از ایشان تا تشکیل دولت جوان گرا و فراجناحی کار و کرامت به کار گیریم.
 
در پایان تصریح شده است: از آحاد ملت فهیم و بصیر ایران می خواهیم با انتخاب هوشمندانه ی خود مسیر شکوفایی استعداد های جوانان و نیل به آرمان های انقلاب اسلامی را تسهیل کنند

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین