میرسلیم در جمع خبرنگاران:

جعل بیانیه سردار سلیمانی توسط روزنامه ایران باعث تحول در آرا انتخابات می‌شود/ شورای نگهبان رسیدگی کند

میرسلیم

کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری در پاسخ به پرسشی درباره اعلامیه روزنامه ایران منتسب به سردار سلیمانی، اظهار داشت: این مسائل بسیار خطیر و مهم است و شورای نگهبان باید رسیدگی کند، چون این اقدامات باعث تحولات در آراء می‌شود.

به گزارش «نسیم آنلاین»، تسنیم نوشت: سیدمصطفی میرسلیم کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری صبح امروز با حضور در مسجد قبا در جمع خبرنگاران، گفت: انتخابات‌های زیادی از اول انقلاب برگزار شده که نتیجه بعضی از آنها موافق و برخی دیگر مخالف نظر ما بوده و این بار هم اینگونه است و ما به قانون احترام می‌گذاریم.

میرسلیم در پاسخ به این پرسش که اگر شما رای نیاورید، اولین اقدام‌تان چیست؟ گفت: اولین کاری که می‌کنم به منتخب مردم تبریک می‌گویم و دستاورهایی که از شناخت کشور دارم را در اختیارش می‌گذارم. حضور مردم الحمدالله خیلی باشکوه بوده و انشاءالله نتیجه مطلوب حاصل شود.

وی با بیان اینکه مردم همین مشارکت را در فرآیندهای مردم‌سالاری به طور قاطع حفظ کنند و همچنین به طور قاطع به نظارت بپردازند، گفت: مردم باید عملکرد مسئولان را نقادی کنند.  اگر قانون را رعایت نکنیم، سنگ روی سنگ بند نمی‌شود و باید حدود قانون را رعایت کنیم. خوش‌مان بیاید یا نیاد باید قانون را رعایت کرد، چرا که اجرای قانون بد بهتر از بی‌قانونی است.

کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری در پاسخ به پرسشی درباره اعلامیه روزنامه ایران منتسب به سردار سلیمانی، اظهار داشت: این مسائل بسیار خطیر و مهم است و شورای نگهبان باید رسیدگی کند، چون این اقدامات باعث تحولات در آراء می‌شود. خوشبختانه من تکذیبیه سردار سلیمانی را دیدم. این اتفاقات بیشتر در فضای مجازی صورت می‌گیرد و سلامت انتخابات را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین