هاشمی در جمع خبرنگاران:

دو منشی به برخی شعبات اخذ رأی اضافه می‌شود

سیدحسین هاشمی، استاندار تهران در غرفه خبرگزاری نسیم در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها

استاندار تهران گفت: با هیأت اجرایی و هیأت نظارت استان تفاهم کردیم دو منشی به برخی شعبات اخذ رأی اضافه کنیم که کمک کنند روند رأی‌گیری سرعت گیرد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، فارس نوشت: سیدحسین هاشمی استاندار تهران عصر امروز جمعه (29 اردیبهشت‌ماه 96) در جریان بازدید از ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جا دارد از مردم عزیز تشکر کنم که از ساعت 8 امروز در شعبات رأی‌گیری حاضر شدند و حضور بسیار خوبی را به منصه ظهور رساندند.

وی افزود: ما شاهد صف‌های طویلی از ابتدای ساعات صبح بودیم که از مردم تهران هم تشکر می‌کنیم که با حضور خود به تقاضایی که ما داشتیم لبیک گفتند.

استاندار تهران همچنین تصریح کرد: تا این لحظه تمام شعبات رأی‌گیری ما در شهر تهران فعال است و برخی شعبه‌ها هم بسیار شلوغ است و برای اینکه ما بتوانیم در تسهیل روند رأی‌گیری کمک کنیم با هیأت اجرایی و هیأت نظارت استان تفاهم کردیم دو منشی به برخی شعبات اخذ رأی اضافه کنیم که کمک کند روند رأی‌گیری سرعت گیرد.

وی بر همین اساس اضافه کرد: ما در برخی جاها و در برخی مراکز اخذ رأی صندوق‌های رأی‌گیری سیار اضافه کردیم که مردم آن منطقه در صف‌های طولانی قرار نگیرند.

هاشمی در ادامه خاطرنشان کرد: این استقبال و حضور پرشکوه مردم با این امکانات سعه صدر بیشتری از مردم می‌طلبد و مردم باید حوصله بیشتری در رأی‌گیری این دوره از خود نشان دهند.

استاندار تهران ادامه داد: سرنوشت کشور دست خود مردم است و پیش‌بینی می‌کنیم روند بهتر و آرامتر از شرایط کنونی شود.

وی همچنین ضمن تقاضا از مردم عنوان کرد: برخی شعبات ما جمعیت خوب است اما برخی دیگر بسیار شلوغ است. مردم آن مراکزی که خلوت‌تر است مراجعه کنند تا روند رأی‌گیری را تسهیل کند.

هاشمی در بخش پایان سخنان گفت: بنا به دستور و اعلام رحمانی فضلی وزیر کشور ساعات رأی‌گیری تا 8 شب تمدید شد، لذا امیدوارم در این ساعت‌هایی که پیش رو داریم هم حضور قوی‌تری ما از مردم شاهد باشیم و گذشته هم نشان داده مردم در این ساعات در انتخابات و رأی دادن شرکت می‌کنند.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

توصیه‌های اندیشکده آمریکایی «گروه بحران» چیست؟
آیا روحانی و ظریف به دنبال مذاکره با ترامپ هستند؟
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از کارگران:
توطئه آمریکا در قضیه نفت بی‌پاسخ نمی‌ماند
آمریکا باید منتظر بزرگترین شکست تاریخ خود باشد!
عدم تمدید معافیت‌های تحریمی علیه ایران؛ کارت آخر کدخدا رو شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
احیا عجولانه وزارت بازرگانی، دردسرساز است
فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی:
کاری که دشمن را عصبانی کند درست است
فیلم: اعتراض عضو کمیسیون کشاورزی به تشکیل دوباره وزارت بازرگانی؛
احیا وزارت بازرگانی موجب افزایش واردات خواهد شد
عضو کمیسیون عمران در گفت‌وگو با نسیم آنلاین:
احیا وزارت بازرگانی تولید را زمین گیر می‌کند
تبعات تروریستی نامیدن سپاه برای واشنگتن چیست؟
۱۵‌طرح مقابله با اقدامات آمریکا در مجلس
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم
نفس های آخر دشمن است
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین