رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و ماهی در گفتگو با «نسیم آنلاین»:

مرغ ۱۰ هزار تومانی دروغ است/ فروش مرغ بالاتر از ۷۹۵۰ تخلف محرز است

گرانی مرغ

یوسف خانی گفت: حتی اگر قیمت هم بالاتر رود نهایتا این افزایش قیمت تا دو روز اول ماه رمضان است و پس از آن قیمت دوباره پایین می آید.

مهدی یوسف خانی، رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و ماهی در گفتگو با «نسیم آنلاین» از آخرین قیمت مرغ در بازار خبر داد و گفت: در روزهای گذشته قیمت مرغ به 7950 تومان هم رسید که با کاهش 700 تومانی در دو روز گذشته  قیمت این کالا  7200 تومان شده است.

وی در پاسخ به این که گفته می شود در برخی مناطق تهران قیمت مرغ به 10 هزار تومان هم رسیده است، بیان داشت: امکان ندارد که مرغ با چنین قیمتی در سطح شهر عرضه شود و خبر 10 هزار تومان شدن مرغ دروغ است. مسئول قیمت گذاری این کالا اتحادیه است که ما هم 7950 تومان را تعیین کرده ایم لذا هر گونه عرضه با قیمت بیش از این تخلف محرز بوده و قابل پیگیری است.

یوسف خانی در رابطه با روزهای آینده پیش بینی کرد: امیدواریم که هیچ گونه افزایش قیمتی در این چند روز باقی مانده به ماه رمضان نداشته باشیم زیرا وضعیت عرضه این کالا از کشتارگاه ها بهتر شده و از آن طرف امور پشتیبانی دام هم به مقدار قابل توجهی مرغ منجمد با قیمت مناسب توزیع کرده است، چنان چه برای ماه رمضان هم افزایشی وجود داشته باشد بازهم کمتر از 8 هزار تومان و نهایتا تا 7500 تومان خواهد بود.

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ گفت: حتی اگر قیمت هم بالاتر رود نهایتا این افزایش قیمت تا دو روز اول ماه رمضان است و پس از آن قیمت دوباره پایین می آید.

 

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین