در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران

حکیمی‌پور: مدیران ارشد شهرداری مسئولیت را ترک نکنند/ چمران: تمام مدیران شهرداری بر سر کار خود حضور دارند

شورای شهر

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: مدیران شهرداری تا دو ماه آینده که مدیریت شهری تغییر می‌کند، مسئولیت‌های خود را ترک نکنند که این موضوع از سوی رئیس شورای شهر تهران رد شد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، در تذکرات پیش از دستور سیصد و چهل و هفتمین جلسه شورای اسلمی شهر تهران، احمد حکیمی‌پور اظهار داشت: پیروزی حماسی‌ای که مردم داشتند با بحث و گلایه‌ها تلخش نکنید. 

وی افزود: حماسه حضور را قدر بدانید و به تعالی و پویایی نظام کمک کنید. 

وی افزود: خبرهایی می‌رسد که برخی از مدیران ارشد شهرداری مسئولیت خود را ترک و یا تودیع شده‌اند، با توجه به اینکه قرار است تغییر و تحولی با مدیریت جدید شهری ایجاد شود، درخواست می‌کنیم مدیران تا دو ماه دیگر نیز در سمت خود باشند تا افرادی که به جای آنها می‌آیند بدانند که چه تحویل می‌گیرند. 

حکیمی‌پور افزود: از ریاست شورا درخواست می‌کنم این موضوع را پیگیری و اقدامات لازم انجام شود تا سیستم مدیریت شهری شل و پشل نشود. 

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: معاونین و شهرداران در مناطق حضور داشته باشند. 

حکیمی‌پور یادآور شد: باشگاه سوارکاری در خیابان دماوند بابت بدهی قرار است به فروش برسد با قیمت نازل، که درخواست می‌شود جلوی این کار گرفته شود تا ارزشیابی لازم برای این باشگاه انجام شود. 

در ادامه مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران خطاب به حکیمی‌پور گفت: مدیران شهرداری برکنار نشده‌اند، فقط یک نفر از مدیران به دلیل اینکه دخترش سرطان داشت از مجموعه جدا شده است و دیگر مدیران هم‌چنان بر سر کارشان حضور دارند و شاهد بودید که روز بعد از انتخابات 700 تن کاغذ از سطح شهر جمع‌آوری شد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین