در جلسه شورای شهر تهران صورت گرفت؛

ارجاع لایحه برنامه عملیاتی ترویج فرهنگ ایثار به کمیسیون‌های شورا

جلسه شورای شهر

در ادامه جلسه امروز شورای شهر تهران و به پیشنهاد اعضا لایحه «برنامه عملیاتی ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت» جهت بررسی بیشتر به کمیسیون های شورا ارجاع داده شد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، در جریان سیصد و چهل و هفتمین جلسه شورای شهر تهران، بررسی لایحه «برنامه عملیاتی ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت» در دستور کار شورای شهر تهران قرار گرفت. در ادامه بررسی لایحه اشاره شده عدادی از اعضا و کمیسیون‌های مربوطه نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند.

احمد دنیامالی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با اشاره به مطرح شدن لایحه فوق اظهار کرد: ما نمی‌توانیم تنها با برگزاری گردهمایی‌ها و همایش‌های ایثار و شهادت فرهنگ این مقوله را در جامعه احیا کنیم.

وی تصریح کرد: باید برنامه‌های مدون و البته اجرایی را در دستور کار قرار بدهیم.

تندگویان دیگر عضو شورای شهر تهران بیان کرد: حضور در منازل خانواده‌های شهدا و تکریم خانواده‌های آنها قابل احترام و مورد قبول است اما نباید تنها به این برنامه‌ها اکتفا کرد.

وی تصریح کرد: باید برنامه‌ای پیش بینی شود تا طرح‌هایی با همکاری سایر دستگاه‌ها و نهادها برای خانواده‌های شهدا جرا شود.

مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران نیز با اشاره به اینکه شهرداری به تنهایی نمی‌تواند برنامه‌های ویژه‌ای را برای خانواده‌های شهدا اجرا کند، افزود: باید در این زمینه دستگاه و سازمان‌ها، شهرداری را حمایت کنند.

وی با اشاره به نظرات و پیشنهادات مطرح شده از سوی شورای شهر تهران در خصوص لایحه «برنامه عملیاتی ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت» بیان کرد: با توجه به مطالب مطرح شده پیشنهاد می‌شود این لایحه به کمیسیون‌ها ارجاع و طی دو هفته آینده مجدداً در صحن شورای شهر تهران بررسی شود.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

کوتاه از آشپزخانه موکب حضرت علی‌ابن‌موسی‌الرضا(ع) در مناطق سیل زده خوزستان
این بیست و سه نفر 
آزمون ارشد ۲۳ و ۲۴ خرداد برگزار می شود
کنکور ارشد به تعویق افتاد
بخند...بیشتر... آهاان...یک...دو...سه...
گذری بر فرآیند آتلیه‌ای شدن فرزندان
به بهانه سیل در استان‌های مختلف کشور
اگر این میزان باران در ژاپن ببارد چه مى‌شود؟
آیا گذشته‌گرایی تاثیری در زندگی و آینده‌مان دارد؟
شهر غرق در نوستالژی
توضیجات قاضی مسعودی مقام درباره سوبرداشت از پرونده ۶.۵ میلیارد یورویی پتروشیمی
۱۰۰هزار میلیارد تومان رقم اخلال در نظام اقتصادی است نه تحصیل مال
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین