نرخ دلار کاهش و سکه تمام بهار آزادی افزایش یافت

دلار

هر قطعه نیم سکه طلا و ربع سکه هر کدام ۱۰ هزار ریال افت قیمت داشت و به ترتیب ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال و ۳ میلیون و ۷۱۰ هزار ریال عرضه شدند.

به گزارش «نسیم آنلاین»،صرافان سکه و ارز روز پنجشنبه هردلار آمریکا را با 64 ریال کاهش نسبت به دیروز 37 هزار و 319 ریال و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید را با 20 هزار ریال افزایش 12 میلیون و چهار هزار و 500 ریال فروختند.

بر اساس نرخ های اعلامی سامانه نظارت ارز (سنا) هر یورو تا زمان انتشار این خبر در مقایسه با میانگین قیمت دیروز 236 ریال کاهش داشت و 41 هزار و 580 ریال به فروش رفت و هر پوند انگلیس نیز با 12 ریال افزایش 48 هزار و 707 ریال فروخته شد.

در تارنمای اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران نیز قیمت هر دلار آمریکا 37 هزار و 470 ریال و هر یورو 42 هزار و 380 ریال اعلام شده است.

بر پایه اعلام اتحادیه طلا و جواهر و تا زمان انتشار این خبر سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نسبت به دیروز 20 هزار ریال کاهش داشت و 11 میلیون و 790 هزار ریال فروخته شد.

هر قطعه نیم سکه طلا و ربع سکه هر کدام 10 هزار ریال افت قیمت داشت و به ترتیب 6 میلیون و 500 هزار ریال و 3 میلیون و 710 هزار ریال عرضه شدند.

در معاملات امروز هر قطعه سکه گرمی بدون تغییر بود و 2 میلیون و 560 هزار ریال به خریداران عرضه شد.

اتحادیه طلا قیمت جهانی هر اونس طلا را یک هزار و 259 دلار و 40 سنت اعلام کرد که نسبت به دیروز یک دلار و 30 سنت افزایش دارد؛ بهای هر گرم طلای 18 عیار نیز با افزایش یک هزار و 730 ریالی یک میلیون و 148 هزار و 670 ریال در معاملات امروز ثبت قیمت شد.

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

واکنش انفعالی روسای بانک مرکزی و بیمه مرکزی در مقابل یک تحریم!
تحریم ایران توسط شرکتی که «همتی» رئیس هیئت مدیره آن است
آینده اقتصاد دیجتال به کدام سمت و سو می‌رود
استارتاپ‌ها دلشان به حال فقرا نمی‌سوزد!
احسان سلطانی پژوهشگر اقتصادی:
نرخ رشد اقتصادی ۹۷ منفی۵ بود
احتمال تحریم خریدارن نفت از بورس بسیار کم است
نامفهوم بودن بورس نفت برای سرمایه‌گذاران داخلی
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین