ادای احترام "تاج" به زنده یاد حجازی در همایش ملی فوتبال پایه

مهدی تاج

رئیس فدراسیون فوتبال،در دومین همایش ملی فوتبال پایه به تمجید از پیشکسوت ارزنده و فقید فوتبال کشورمان پرداخت.

به گزارش «نسیم آنلاین» به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج که عصر امروز در آیین اختتامیه دومین همایش فوتبال پایه سخن می گفت،با اشاره به فرارسیدن روزهای ششمین سالگرد درگذشت زنده یاد ناصر حجازی عنوان کرد: مرحوم حجازی در هر تیمی فعالیت کرد،علاقه ویژه ای به جوانگرایی داشت و چهره های زیادی از میان بازیکنان مستعد توسط آن عزیز به سطح اول فوتبال معرفی شدند.

وی افزود: رحمان رضایی ها،سعید رمضانی ها،علیرضا اکبرپورها و ...فقط جزیی کوچک از نام هایی هستند که توسط زنده یاد ناصر حجازی به فوتبال ما معرفی شدند.شک ندارم استفاده از نیروی جوانان شایسته این مرز و بوم می تواند آینده تیم های ملی کشورمان را تضمین کند و امیدوارم این رویه و عزم جدی برای شناسایی نیروهای مستعد از مدارس فوتبال به تیم های ملی با قدرت پیگیری شود.

کلمه های کلیدی

ارسال نظر

چرا سلبریتی‌های ایرانی باید بیش از همه نگران ورود «پول کثیف» به سینما باشند؟

پول کثیف و سینمایی که شاید دیگر نباشد!/ ورود سرمایه‌های مشکوک چه تاثیری بر آینده صنعت فیلمسازی در ایران خواهد داشت؟

ابوبکر بغدادی در پیام روز گذشته خود چه گفت؟

ابوبکر بغدادی خلیفه خودخوانده گروه تروریستی وهابی داعش برای نخستین بار بعد از سال ۲۰۱۴ در برابر دوربین ظاهر شد. آخرین بار او در میانه سال ۲۰۱۴ در خطبه‌ای در مسجد نوری موصل، خلافت خود را اعلان کرده بود و از آن پس هیچ تصویری از وی منتشر نشده بود.

​کنکاشی پیرامون مفهومِ «دینداران در خدمت جامعه»

ضعفِ جدی در بازنمایی رسانه ایِ صحیح (و نه شتاب زده و هیجان زده با چاشنی التهاب و اثبات) فعالیت ها و دغدغه های این طیف و از سوی دیگر پررنگ شدنِ برخی ضعف ها و خطاها در معدود و محدود بخش ها و چهره های این طیف عامل دیگری است که به شکل گیری تصورِ فاصله میان جامعه و دینداران منجر شده است. فاصله ای که در مدل های تندتر دشمنی نیز تصویر می شود.

تظاهرات گسترده اهالی دیرالزور علیه اشغالگری کردها

اهالی شهرها و روستاهای تحت سیطره شبه‌نظامیان کرد در بخش شرقی استان دیرالزور، طی سه روز اخیر علیه اشغالگری کردها به شورش و تظاهرات دست زده‌اند. این اعتراضات ابتدا از تجمع اعتراضای روز شنبه در شهر «البصیره» آغاز شد.

مهم‌ترین مطالب سرویس

۳.۸ میلیارد پوند هم مالکان آمریکایی را راضی نکرد
بن سلمان در خرید منچستر یونایتد ناکام ماند؟
اطلاعیه فدراسیون فوتبال درباره دربی پایتخت
هیچ بلیتی در محل استادیوم آزادی فروخته نخواهد شد
  • پر بیننده‌ترین
  • پر بحث‌ترین